kultura i rozrywka

Koncert Cochise & S.N.O.W.

Koncert Cochise & S.N.O.W.

W minioną sobotę, 2 marca w Lapidarium pod Ratuszem, odbył się fascynujący koncert białostockiego zespołu Cochise. Grupa po raz drugi gościła w Sandomierzu, a przed gwiazdą wieczoru zagrał S.N.O.W.

Licznie przybyła publiczność zaczęła zbierać się pod sandomierskim Ratuszem już po godzinie 18.00, wyczekując popisu muzyków. Po wyjściu na scenę artyści wciągnęli w niepowtarzalny klimat wszystkich przybyłych fanów. Koncert rozpoczął Grzegorz Wilkowski mocno wybijając na bębnach rytm. Wokalista Tomasz Wróblewski, swym melodyjnym głosem i emocjami, które widać było na jego twarzy odzwierciedlał uczucia, towarzyszące mu podczas interpretacji tekstu na scenie. Patrząc na pozostałych członków zespołu zdawać by się mogło, że każdy z nich gra osobno. Stojący z przodu sceny Grzegorz Osmala (gitara) w sposób idealny zgrywał się z Jerzym Capałą (gitara) oraz stojącym za jego plecami Michałem Piorunem (gitara basowa). Wokalista pomiędzy utworami, nawiązywał i utrzymywał kontakt z publicznością. Fani gromkimi brawami domagali się prezentacji ulubionych utworów.

S.N.O.W. wykazali się po raz kolejny swą dużą świadomością muzyczną, a potwierdzili to uczestnicy koncertu, którzy po ostatnim utworze głośno domagali się bisu.

Koncert Cochise – gwiazdy wieczoru, rozpoczął się po godzinie 20.00. Fani zespołu przybyli na występ grupy do Sandomierza z różnych zakątków Polski. Wokalista zespołu – Paweł Małaszyński powiedział 18.04.2018 r. w audycji radiowej “Po drugiej stronie lustra”, że choć znany jest ze swoich ról w serialach telewizyjnych, to aktorstwo – mimo iż je kocha – to jedynie zboczenie z drogi. – Od 25 lat zajmuję się muzyką – zaznaczył. Niepowtarzalny klimat, jaki towarzyszył podczas sobotniego koncertu, potwierdził wypowiedź muzyka. Publiczność żywiołowo reagowała na każdy kolejny utwór, który Cochise zaprezentował w czasie koncertu na sandomierskiej scenie. Licznie przybyli goście już przy sprzedaży biletów dopytywali o kolejny termin koncertu. Wychodząc słuchacze podkreślali, że koncert w wykonaniu obydwu zespołów był ucztą muzyczną i już teraz nie mogą doczekać się kolejnego spotkania z artystami.

Grupa pracowników technicznych SCK operujących sprzętem nagłaśniającym i światłem oraz akustycy zespołowi stworzyli warunki idealne do odbioru zarówno dla fanów jak i muzyków.

img-5236

img-5230

Źródło: UM  Sandomierz 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Więcej w kultura i rozrywka

asd

XXIX Festiwal Muzyka w Sandomierzu

tsa24.com24 lipca 2019
saffaf

XXX Sandomierskie Wieczory Organowe

tsa24.com2 lipca 2019
hands-2847508_960_720

Dzisiaj weekend, czyli będzie się działo!

tsa24.com7 czerwca 2019
ura-6832

Międzyprzedszkolny Mini Przegląd Piosenki Angielskiej

tsa24.com7 czerwca 2019
ura-6103

Premiera wyjątkowej publikacji pt.”Sandomierskie Straszony”

tsa24.com28 maja 2019
ura-5934

Premiera filmu „Sandomierz Królewska Opowieść”

tsa24.com28 maja 2019
1-1

“Od Wyszehradu do Wyszehradu” – nowa wystawa w Muzeum Okręgowym w Sandomierzu

tsa24.com23 maja 2019
dsc-0182

Spotkanie z Janem Karpielem-Bułecką w Muzeum Okręgowym

tsa24.com22 maja 2019
ura-5603

Sandomierska Noc Muzeów

tsa24.com20 maja 2019