W Sandomierzu

Moc Kobiecości w Sandomierzu

Moc Kobiecości w Sandomierzu

W przeddzień Dnia Kobiet 8 marca br., miała miejsce I odsłona Mocy Kobiecości, było to wydarzenie adresowane do Pań z Sandomierza i z regionu. Jego wszechstronny charakter pozwolił na zapoznanie się z poradami dotyczącymi zdrowego odżywiania, doboru garderoby, zasadami profesjonalnego makijażu. Były także spotkania z ciekawymi kobietami i warsztaty adresowane do płci pięknej.

Od rana Panie mogły uczestniczyć w warsztatach brafitterskich pod hasłem “Zdrowy i piękny biust”, które prowadziła projektantka Jolanta Lewicka. Prowadząca mówiła o obowiązujących trendach bieliźniarskich.

Od godziny 12.00 do 21.00 w sali zamkowej trwały spotkania ze specjalistami. W programie miały miejsce sesje z profesjonalnym fotografem, doradztwo zakresie makijażu i fryzur.

Następnie zgromadzone w Zamku Panie uczestniczyły w bloku tematycznym pod hasłem “Między nami Kobietami”. Zaproszone Panie poruszyły zagadnienia związane z budowaniem wizerunku kobiety polityka, kobiety przedsiębiorczej i kobiety biznesu. Wśród rozmówczyń na scenie pojawiły się: Marzena Okła-Drewnowicz poseł na Sejm RP, Małgorzata Makowska-Brzychczyk dziekan Zamiejscowego Oddziału w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, Monika Kuczyńska dyrektor do spraw personalnych w Pilkington Automotive Poland. Spotkanie poprowadziła Sylwia Rybacka.
Po ciekawej debacie Pań, na scenie pojawił się Marcin Marzec burmistrz Sandomierza, który skierował do wszystkich uczestniczek oraz organizatorek serdeczne życzenia z okazji ich święta. Gospodarz miasta mówił, jak ważna jest w społeczeństwie rola kobiety. Docenił wysiłek Pań, który wkładają codziennie, w życie rodzinne i społeczne. Podkreślił także fakt, iż obecność kobiet w biznesie, polityce, kulturze i innych ważnych dziedzinach życia jest niezwykle ważna dla zachowania równowagi i harmonii. Wszystkie Panie zgromadzone w sali rycerskiej otrzymały z rąk włodarza symboliczny kwiat.

Pojawił się także akcent sportowy. Od godziny 16.20 do 17.00 trener personalny Sylwia Latkowska zaprosiła wszystkie zgromadzone Panie na krótki trening. Następnie o relaksacji i roli biofeedbacku opowiedziała Ana Zybała.

Od godziny 19.00, Katarzyna Batko i Andrzej Adamczyk, pasjonaci tanga zachęcali sandomierzanki do postawienia pierwszych kroków w tangu.

Wydarzenie zorganizowane zostało z inicjatywy Stowarzyszenia “Przyjazny Samorząd”, Grupy Inicjatywna “Kobiety dla Kobiet”, Muzeum Okręgowego w Sandomierzu. Patronat honorowy objął Marcin Marzec burmistrz Sandomierza.

ura-0947

ura-0957

ura-0960

ura-0970

ura-0980

ura-1009

Źródło: UM Sandomierz 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

W Sandomierzu

Więcej w W Sandomierzu

5

Wizyta Szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego w Hucie Stalowa Wola S.A.

tsa24.com21 marca 2019
Burmistrz i UM (6)

Plac 3 Maja droższy niż zakładano

tsa24.com21 marca 2019
IMG_7956

Będzie nowy park przy Baczyńskiego

tsa24.com20 marca 2019
ura-1457

Szkolenie pn. “Odpowiedzialna sprzedaż i serwowanie napojów alkoholowych”

tsa24.com20 marca 2019
20190317-223546-001

XVI. Dzień Św. Patryka w Sandomierzu

tsa24.com20 marca 2019
ura-1488

Uhonorowani za zasługi dla obronności kraju

tsa24.com19 marca 2019
plik

Gra terenowa i atrakcje w ramach akcji charytatywnej dla Tomka Płatosa

tsa24.com19 marca 2019
sandomi 1

VIII Regionalna Olimpiada „Buduj z pasją”

tsa24.com19 marca 2019
tsa

Skutki reformy w powiecie sandomierskim

tsa24.com18 marca 2019