Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Izabela
: 158150212
: Polska, Stalowa Wola
Visit Website
: PLN 0.00
Więcej informacji
Wiemy, co jest dla Ciebie ważne: pewna praca, elastyczny grafik i stałe wynagrodzenie. Dołącz do nas i znajdź harmonię pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym.

W związku z rozwojem poszukujemy Specjalisty ds. Obsługi Klienta Bankowego.

Opis stanowiska:
• Prezentowanie aktualnych ofert produktów bankowych oraz umawianie spotkania z doradcą bankowym;
• Profesjonalna oraz przyjazna obsługa Klientów.

Wymagania:
• Swoboda wypowiedzi;
• Wysoka kultura osobista;
• Znajomość obsługi komputera;
• Zainteresowanie branżą bankową.

W zamian oferujemy:
• Wynagrodzenie do 17 zł/h brutto + system premiowania;
• Cykl profesjonalnych szkoleń przygotowujących do pracy oraz wsparcie w trakcie pracy;
• Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie;
• Możliwość skorzystania z benefitów tj. Karta MultiSport.

Nie masz doświadczenia? Nauczymy Cię wszystkiego od podszewki! Czekamy na twoje CV!

APLIKACJE PROSIMY KIEROWAĆ Z DOPISKIEM: TSA24-AB