Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Dział Rekrutacji
: 158150212
: Polska, Stalowa Wola
: PLN 0.00
Więcej informacji
MIEJSCE PRACY: STALOWA WOLA
Pasjonują Cię filmy, seriale albo sport? Nie wyobrażasz sobie życia bez telewizji, komputera albo smartfona?

Jeśli do tego szukasz pracy, dzięki której będziesz mógł/a połączyć pasję do filmów z rozwojem zawodowym to czeka na Ciebie praca w naszym zespole jako:

Doradca ds. przedłużania umów stałym Klientom

Jakie zadania na Ciebie czekają?
• Telefoniczny kontakt ze stałym klientem platformy telewizyjnej,
• Badanie potrzeb klientów,
• Dobór najlepszego rozwiązania i przedłużanie umów,
• Wprowadzanie umów do systemu i przesyłanie do klientów.

Dlaczego warto z nami pracować?
• Otrzymujesz gwarantowaną stawkę za każdą godzinę pracy,
• Dostajesz premie od przedłużonych umów i dodatki za pracę w soboty - nasi najlepsi konsultanci otrzymują nawet 2500 zł samej premii,
• Praktyczne szkolenia oraz wsparcie lidera na etapie wdrożeniowym,
• Poznajesz fantastycznych ludzi z naszego zespołu,
• Bierzesz udział w rekrutacjach wewnętrznych na wyższe stanowiska,
• Dostajesz dodatkowe pieniądze za polecenie znajomych do pracy,
• Jeżeli jesteś studentem? Dopasujemy grafik do Twoich zajęć.

Co jest potrzebne do pracy?
• Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z Klientem,
• Dyspozycyjność min. 140 godzin w miesiącu,
• Gotowość do pracy zmianowej w godzinach 9-21,
• Dobra obsługa komputera,
• Pozytywne nastawienie i komunikatywność,
• Dobra dykcja,
• Doświadczenie w CC będzie dodatkowym atutem.

Szukasz pracy i nadal nie wiesz co chcesz robić?
WYŚLIJ DO NAS CV NA ADRES: praca.stalowa@armatis-lc.com Z DOPISKIEM „TELEWIZJA” I ROZPOCZNIJ SWOJĄ KARIERĘ W OBSŁUDZE KLIENTA!

To nie wszystko!
Wejdź na: https://www.youtube.com/watch?v=Vdmg2l7fEcA
i zobacz jak się u Nas p