Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Barski Krzysztof
: 158701103
: Polska, Nisko
: PLN 0.00
Więcej informacji
NOBILLA SP. Z O.O. SP.K. zatrudni od zaraz osobę na stanowisku: PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU.
Praca w systemie jednomianowym.
Zakres obowiązków:
Wykonywanie napraw, przeglądów, konserwacji linii produkcyjnych pakujących i nalewających, usuwanie bieżących usterek z zakresu automatyki i mechaniki, prowadzenie działań zgodnych z dokumentacją techniczno-ruchową, dbałość o urządzenia transportowe.
Wymagania:
Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne, doświadczenie zawodowe w usuwaniu usterek mechanicznych i z zakresu automatyki, wiedza z zakresu utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych.
Wynagrodzenie:
1.500,00 PLN netto + premia kwartalna w wysokości do 20% uzależniona od wydajności pracy na produkcji.
Aplikacje z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) proszę przesyłać na adres: rekrutacja@baaspanel.com.pl