Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Kamil
: PLN 0.00
Więcej informacji
Obecnie poszukujemy:

Kierownika Działu Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Opis stanowiska:
* Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń na podległym obszarze (60 maszyn CNC, w tym 3 - 5 osiowe)
* Prowadzenie projektów inwestycyjno - remontowych
* Nadzór nad terminową realizacją planów przeglądów, konserwacji, napraw maszyn, urządzeń oraz instalacji
* Współpraca i koordynowanie prac z firmami zewnętrznymi
* Zarządzanie i rozwijanie bezpośrednio podległego zespołu (zespół 16 osobowy)

Warunki zatrudnienia:
* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
* Odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
* Niezbędne narzędzia do pracy

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje
* 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
* Dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego min. B1/B2
* Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów oraz dobrej organizacji pracy
* Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, mechaniki, automatyki
* Uprawnienia SEP (1kw)

Prosimy o przesłanie swojego Cv na adres: kierownik-dzialu.fdeq.qiya@tbapply.pl