Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Olga - rekrutacja1017@mostwanted.pl
: Polska, Stalowa Wola
Visit Website
: PLN 0.00
Więcej informacji
Zakres Obowiązków:
- Dekretacja dokumentów,
- Księgowanie faktur zakupu,
- Rozliczanie konta zakupu materiałów,
- Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
- Księgowanie operacji gospodarczych,
- Współpraca ze spółkami Grupy w Niemczech,
- Raportowanie do Głównego Księgowego,
- Opracowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby Spółki oraz Zarządu;
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość etc.),
- Minimum 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
- Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
- Mile widziana znajomość SAP FI oraz języka angielskiego,
- Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
- Dobra organizacja pracy i samodzielność,
- Umiejętność pracy w zespole;
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
- Pracę w międzynarodowym środowisku,
- Pakiet Szkoleń,
- Pracę w przyjaznej atmosferze;