W Sandomierzu

Szukasz pracy? Zapoznaj się z ofertą Wobi-Stal Sp. z o.o.

Wobi-Stal Sp. z o.o. , firma zajmująca się wytwarzaniem spawanych konstrukcji stalowych poszukuje pracownika do swojej siedziby w Stalowej Woli.

Specjalista ds. księgowości
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość etc.);
  • Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku ( min. 3 lata );
  • Dobra znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości;
  • Dobra znajomość programu księgowego OPTIMA ERP XL;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • Dobra organizacja praca i samodzielność;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

  • Dekretacja dokumentów;
  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej;
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi;
  • Uzgadnianie kont;
  • Prowadzenie ewidencji kasowej, wykonywanie płatności;
  • Rozliczenie międzyokresowe kosztów;
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald;
  • Księgowanie wyciągów bankowych;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kompetencji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

CV prosimy wysyłać na e-mail: rekrutacja@wobistal.pl lub pod adres:
WOBI-STAL Sp. z o.o., ul. Grabskiego 9c, 37-450 Stalowa wola
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Artykuł sponsorowany

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Więcej w W Sandomierzu

111-104537

Kolejne automaty do gier hazardowych zlikwidowane

tsa24.com19 grudnia 2018
1a

W Hucie Stalowa Wola w nowo wybudowanej hali uruchomiono laboratorium badań RTG

1 (1)

Marek Piekarczyk akustycznie

tsa24.com18 grudnia 2018
ura-8656

Światło, które łączy

a (2)

Karol Bielecki z wizytą w Sandomierzu

tsa24.com17 grudnia 2018
dsc4643 (Kopiowanie) - Kopia

Turniej koszykówki “Od Sandomierz do NBA 2″

03 (1)

„Mikołaj dla Polskich Dzieci na Litwie”

FB_IMG_1544624048319

XXVII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia

ura-8473 (Kopiowanie)

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

tsa24.com14 grudnia 2018