W Sandomierzu

Szukasz pracy? Zapoznaj się z ofertą Wobi-Stal Sp. z o.o.

Wobi-Stal Sp. z o.o. , firma zajmująca się wytwarzaniem spawanych konstrukcji stalowych poszukuje pracownika do swojej siedziby w Stalowej Woli.

Technolog

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Opis stanowiska:

  • opracowanie dokumentacji technicznej i technologicznej prowadzonych projektów zgodnie ze specyfikacją techniczną i określonymi standardami zakładu,
  • nadzór technologiczny nad kolejnymi fazami produkcji oraz rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych i konstrukcyjnych,
  • kalkulacja i przygotowywanie ofert dla nowych wyrobów,
  • koordynowanie projektów dotyczących nowych uruchomień,
  • weryfikacja kalkulacji kosztowych i optymalizacja kosztów,
  • planowanie, wyznaczanie priorytetów, określanie standardów jakościowych i czasowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją konstrukcyjną oraz spawalniczą w stopniu dobrym,
  • podstawowa znajomość technik obróbki metalu oraz spawalnictwa,
  • praktyczna umiejętność posługiwania się inżynierskimi programami graficznymi (Auto Cad, Solid Works),
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość oprogramowania biurowego Office,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Mile widziane dodatkowo:

  • znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem wraz z doborem parametrów,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • umiejętność programowania maszyn numerycznych – Heidenhain,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • praca w systemie jednozmianowym
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów

Specjalista ds. zakupów

Zakres zadań:

  • realizacja zapotrzebowań na zakup materiałów i usług zgodnie z obowiązującymi procedurami zakupowymi,
  • przeprowadzanie procesu zakupowego w tym m.in. przygotowywanie zapytań ofertowych
    oraz analiza otrzymywanych ofert pod kątem formalnym i cenowym,
  • wyszukiwanie, kwalifikacja, selekcja, ocena oraz wybór najlepszego dostawcy,
  • przygotowywanie i prowadzenie negocjacji dotyczących warunków współpracy,
  • składanie zamówień do dostawców i realizacja strategii w Spółki w zakresie zakupów,
  • generowanie, dokumentowanie i realizacja oszczędności.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w samodzielnym prowadzeniu zakupów technicznych i inwestycyjnych,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne i negocjacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kompetencji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

CV prosimy wysyłać na e-mail: rekrutacja@wobistal.pl lub pod adres:
WOBI-STAL Sp. z o.o., ul. Grabskiego 9c, 37-450 Stalowa wola
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Artykuł sponsorowany

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Więcej w W Sandomierzu

Czy się Śpi czy się leży…….w Sandomierzu się należy.

tsa24.com30 października 2019
znicze

AKCJA ZNICZ 2019

tsa24.com29 października 2019
obraz

W Obrazowie idą w ETNO-dizajn

Zawichost_2019_0242

MINĘŁO JUŻ 10 LAT…

tsa24.com28 października 2019
aaaaa

Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

dwikozy

KOMPLEKSOWA REWITALIZACJA CENTRUM GMINY DWIKOZY MAJĄCA NA CELU OŻYWIENIE ZDEGRADOWANEGO OBSZARU

tsa24.com25 października 2019
cmentarz_katedralny-1

Przed Dniem Święta Wszystkich Świętych

policja

Policjanci z wizytą w szkole.

SAM

Wizyta studyjna Lokalnej Grupy Działania “Zielone Bieszczady”