sport

Turniej koszykówki “Od Sandomierz do NBA 2″

III Turniej Koszykówki „Od Sandomierza do NBA 2” zorganizowany został przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu, 16 grudnia 2018 r., w Hali Widowiskowo Sportowej w Sandomierzu. Wydarzenie zorganizowano w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018. Otwarcia turnieju dokonał Piotr Chojnacki wiceprzewodniczący Rady Miasta Sandomierza.

Do zawodów zgłoszone zostały 4 drużyny, rywalizujące w systemie każdy z każdym, mecz dwa razy 10 minut.

IV miejsce – ZOSTAŃ MOJĄ CIUFCIĄ

Podczas imprezy został przeprowadzony turniej rzutów za 3 pkt, zwycięzcą został Michał Parys (Zostań Moją Ciufcią), MVP mężczyzn został Piotr Pandura (Młode Wilki), a MVP kobiet została wybrana Patrycja Machajska (Młode Wilki). Wiktor Rycerz (Daremny Trud i Turyści) okazał się jedynym szczęśliwcem, któremu udało się trafić w konkursie „rzut z połowy boiska”

Zakończenia III Turnieju dokonał Marcin Marzec burmistrz Sandomierza oraz Paweł Wierzbicki dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sandomierzu. Wyróżnione drużyny otrzymały puchary, okolicznościowe medale oraz bony podarunkowe, a wyróżnieni zawodnicy nagrody rzeczowe.

Nad prawidłowym przebiegiem Turnieju czuwał duet sędziowski – Wojciech Bosak oraz Mirosław Hagdej.

Organizatorem Turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu. Zapraszamy również, na zajęcia „Od Sandomierza do NBA 2″ w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2018, które odbywają się w każdy Czwartek 2030 – 2130, oraz Niedzielę 1600 – 1800.