W powiecie

„100% za 50%, czyli weekend za pół ceny”

„100% za 50%, czyli weekend za pół ceny”

Pragniemy poinformować, że po raz kolejny w Sandomierzu, zorganizowana zostanie akcja „100% za 50%, czyli weekend za pół ceny”. Termin tej akcji zaplanowano na 20-22 marca br. Poprzednie edycje tego typu spotkały się z bardzo dobrym i szerokim odbiorem. Chęć udziału w wydarzeniu zgłosiły wówczas: instytucje kultury, sportu, pracownie artystyczne, stowarzyszenia, a także obiekty noclegowe, restauracje, kawiarnie, które wyraziły chęć obniżenia cen poszczególnych produktów i usług do 50%.

Wydarzenie jest elementem promocyjnym miasta Sandomierza, mającym na celu ożywienie tzw. „martwego sezonu”, zintegrowanie społeczności lokalnej, jak również prezentację towarów i usług znajdujących się w ofercie Partnerów, poprzez ich sprzedaż po obniżonej cenie przez czas trwania akcji promocyjnej.

Chcielibyśmy zachęcić osobiście każdego z Państwa do wzięcia udziału w akcji. Jeśli wyrażacie Państwo chęć udziału prosimy o e- mail zwrotny na adres: tomasz.chmiel@um.sandomierz.pl do dnia 6 marca 2020 r.

Prosimy również osoby zgłaszające swoje podmioty do akcji o przesłanie poglądowej fotografii własnej promocji (np. restauracje mogą wysłać zdjęcie potraw serwowanych w tych dniach po obniżonych cenach).

Podmioty zgłaszające swój udział w akcji są umieszczane na liście znajdującej się na stronie miasta, na profilu facebookowym, polubionym  przez ponad 25 000 osób, na drukowanych materiałach promocyjnych: plakatach, ulotkach które zostaną przekazane do Państwa, a także umieszczone w Centrum Informacji Turystycznej. Sama akcje będzie szeroko reklamowana w mediach regionalnych.

W akcji będą brały udział podmioty świadczące zniżki o co najmniej 50%. Oferty typu: pierwsze danie w normalnej cenie, drugie 50% taniej, będą odrzucane.

 

Żródło U.M. Sandomierz

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w W powiecie

Budowa nowej stacji ujęcia wody coraz bliżej

tsa24.com19 stycznia 2021
diecezja

Finał akcji „Gwiazdka dla Potrzebującego”

tsa24.com14 stycznia 2021

Burmistrz Koprzywnicy kwestuje dla WOŚP. Sprawdź co wystawiła na aukcję

tsa24.com13 stycznia 2021

Setne urodziny Pani Stanisławy

tsa24.com12 stycznia 2021

Proste i skuteczne sposoby na bezpieczne ferie

tsa24.com12 stycznia 2021

Powrót uczniów klas I-III do nauczania stacjonarnego

tsa24.com11 stycznia 2021

Wsparcie działalności Grupy Ratownictwa PCK w Sandomierzu

tsa24.com8 stycznia 2021

eSkarbonka Sandomierskiego Sztabu WOŚP już aktywna!

tsa24.com7 stycznia 2021

Koprzywnica aplikuje o dofinansowanie w ramach Funduszu Inwestycji Lokalnych

tsa24.com5 stycznia 2021