W Sandomierzu

„Album pamiątkowy – chwile warte wspomnień”

„Album pamiątkowy – chwile warte wspomnień”

Ostatnie spotkanie z cyklu „Festiwal kreatywny przy kawie” odbył się w sobotę 21.10.2017. Tematem przewodni spotkania brzmiał: „Album pamiątkowy – chwile warte wspomnień”.

W trakcie warsztatów powstało 14 niezwykle pięknych albumów. Warsztat stanowiły posumowanie wszystkich technik, z którymi zetknęły się kursantki na poprzednich spotkaniach. Zadaniem uczestniczek było tworzenie bogatych, wielowarstwowych, spójnych kompozycji, dzieł przemyślanych i schludnych.

relacja (1)

Każde z dotychczasowych spotkań zaowocowało wiedzą i namacalnymi efektami. Wielką wartością tych wydarzeń był ich międzypokoleniowy wymiar, pełen pozytywnej energii oraz poczucia humoru. Dzięki temu uczestniczki wychodziły z zajęć zrelaksowane i uśmiechnięte. Najważniejszymi efektami spotkań rękodzielniczych są nowe przyjaźnie, nowa grupa zainteresowań oraz nowe wyzwania. Pozytywny odbiór tej inicjatywy świadczy o tym, że tego typu zajęcia rękodzielnicze są bardzo potrzebne.

Podziękowania od organizatorki Jagody Szczęsnej:
„Aga bardzo dziękuje w imieniu swoich i uczestniczek za zaangażowanie, profesjonalizm, dobre rady, ciepłą atmosferę i cierpliwość.
Wam dziewczyny za chęć udziału, wspaniałe towarzystwo, poczucie humoru, fantastycznie spędzony czas. Mam nadzieję, że do zobaczenia niebawem.”

relacja (3)

„Festiwal kreatywny przy kawie” był dla mnie niesamowitym przeżyciem. Poznałam wiele fantastycznych kobiet, których pasja i chęć poznawania sekretów scrabookingu, była dla mnie bardzo budująca i motywująca. Mam nadzieję, że wiedza, którą podzieliłam się z uczestniczkami warsztatów zaowocuje piękną twórczością i zaostrzy apetyt na więcej. Dziękuję za wspólnie spędzony czas, mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy. Ogromne podziękowania przekazuję również dla Jagody Szczęsny, za ogromny wkład, jaki włożyła w przygotowanie i realizację projektu. Życzę Ci aby twój zapał nigdy się nie wypalił i oczywiście kolejnych tak udanych projektów. Śle wszystkim uczestnikom i organizatorom moc pozdrowień. Agnieszka Korman.

relacja (4)

Spotkanie „Album pamiątkowy – chwile warte wspomnień” było częścią zadania „Festiwal kreatywny przy kawie” realizowanego w ramach projektu Sandomierskiego Centrum Kultury “Pomysł na Kulturę w Sandomierzu” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu “Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017”.

źródło: Sandomierskie Centrum Kultury

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Sandomierzu

Więcej w W Sandomierzu

Setki Motocyklistów pakowało kolejną walizkę z milionami dla Bartusia

tsa24.com10 maja 2021

Kolejny “Domek – Hotel dla Owadów” w Parku Piszczele

tsa24.com6 maja 2021

Tydzień Bibliotek w Sandomierzu

tsa24.com6 maja 2021

Jubileusz stulecia Muzeum Okręgowego w Sandomierzu

tsa24.com5 maja 2021

Pełna Dobroci Majówka w Sandomierzu- podsumowanie

tsa24.com4 maja 2021

Otwarcie Parku Osiedlowego na ul. Baczyńskiego

tsa24.com4 maja 2021

Brama Opatowska i Podziemna Trasa Turystyczna otwarte

tsa24.com4 maja 2021

HSW prezentuje nowe materiały z badań ZSSW-30 – strzelania z ppk SPIKE

tsa24.com29 kwietnia 2021

Wielkie poruszenie serc na majówkę w Sandomierzu

tsa24.com29 kwietnia 2021