W Sandomierzu

„Album pamiątkowy – chwile warte wspomnień”

„Album pamiątkowy – chwile warte wspomnień”

Ostatnie spotkanie z cyklu „Festiwal kreatywny przy kawie” odbył się w sobotę 21.10.2017. Tematem przewodni spotkania brzmiał: „Album pamiątkowy – chwile warte wspomnień”.

W trakcie warsztatów powstało 14 niezwykle pięknych albumów. Warsztat stanowiły posumowanie wszystkich technik, z którymi zetknęły się kursantki na poprzednich spotkaniach. Zadaniem uczestniczek było tworzenie bogatych, wielowarstwowych, spójnych kompozycji, dzieł przemyślanych i schludnych.

relacja (1)

Każde z dotychczasowych spotkań zaowocowało wiedzą i namacalnymi efektami. Wielką wartością tych wydarzeń był ich międzypokoleniowy wymiar, pełen pozytywnej energii oraz poczucia humoru. Dzięki temu uczestniczki wychodziły z zajęć zrelaksowane i uśmiechnięte. Najważniejszymi efektami spotkań rękodzielniczych są nowe przyjaźnie, nowa grupa zainteresowań oraz nowe wyzwania. Pozytywny odbiór tej inicjatywy świadczy o tym, że tego typu zajęcia rękodzielnicze są bardzo potrzebne.

Podziękowania od organizatorki Jagody Szczęsnej:
„Aga bardzo dziękuje w imieniu swoich i uczestniczek za zaangażowanie, profesjonalizm, dobre rady, ciepłą atmosferę i cierpliwość.
Wam dziewczyny za chęć udziału, wspaniałe towarzystwo, poczucie humoru, fantastycznie spędzony czas. Mam nadzieję, że do zobaczenia niebawem.”

relacja (3)

„Festiwal kreatywny przy kawie” był dla mnie niesamowitym przeżyciem. Poznałam wiele fantastycznych kobiet, których pasja i chęć poznawania sekretów scrabookingu, była dla mnie bardzo budująca i motywująca. Mam nadzieję, że wiedza, którą podzieliłam się z uczestniczkami warsztatów zaowocuje piękną twórczością i zaostrzy apetyt na więcej. Dziękuję za wspólnie spędzony czas, mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy. Ogromne podziękowania przekazuję również dla Jagody Szczęsny, za ogromny wkład, jaki włożyła w przygotowanie i realizację projektu. Życzę Ci aby twój zapał nigdy się nie wypalił i oczywiście kolejnych tak udanych projektów. Śle wszystkim uczestnikom i organizatorom moc pozdrowień. Agnieszka Korman.

relacja (4)

Spotkanie „Album pamiątkowy – chwile warte wspomnień” było częścią zadania „Festiwal kreatywny przy kawie” realizowanego w ramach projektu Sandomierskiego Centrum Kultury „Pomysł na Kulturę w Sandomierzu” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017”.

źródło: Sandomierskie Centrum Kultury

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Sandomierzu

Więcej w W Sandomierzu

Spotkanie w ramach Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego

tsa24.com13 października 2021

Sandomierskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

tsa24.com13 października 2021

Inauguracja roku akademickiego 2021/2022

tsa24.com13 października 2021

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów w szkole podstawowej nr 2

tsa24.com12 października 2021

Bonum Publicum – XVII edycja nagrody im. Aleksandra Patkowskiego

tsa24.com11 października 2021

Utrudnienia w ruchu na przejeździe kolejowym

tsa24.com8 października 2021

VIII Marsz Pier[w]si w Sandomierzu

tsa24.com8 października 2021

Planowane wyłączenia prądu

tsa24.com8 października 2021

Zakończenie sporu sądowego z byłym pracownikiem Spółki

tsa24.com4 października 2021