sport

Chcemy wygrać każdy mecz…

Wiślacy czwarty raz w sezonie pokonali zespół rywala. Wygrana 2-0 (2-0) nad Moravią Morawica dała awans na 3. miejsce w tabeli. Strata do lidera Czarnych Połaniec wynosi punkt. Trener Pacholarz nie szczędził pochwał za grę swojej drużyny, szczególnie w pierwszej połowie. Poniżej wypowiedź szkoleniowca na temat spotkania.

Jarosław Pacholarz (trener Wisły Sandomierz): – Pierwsza połowa to bardzo dobra gra mojego zespołu. Sporo sytuacji i bramki. Chyba najlepsza połowa w czwartej lidze. Druga część meczu miała słabe 15 minut. Potem w 60. minucie czerwona kartka i paradoksalnie zaczęliśmy grać lepiej – szczególnie w defensywie. Fakt grania w dziesiątkę wpłynął na większą mobilizację. Cieszy kolejna bramka Macieja Stróżaka. Zaznaczam jednak, że mam dwóch skutecznych napastników, na których można liczyć. Nie myślimy o sytuacji w tabeli. Skupiamy się na najbliższym przeciwniku. Chcemy wygrać każdy następny mecz. Które to da miejsce? Zobaczymy.

źródło: wisla-sandomierz.futbolowo.pl