sport

Chłopcy z Daromina w finałach wojewódzkich

Chłopcy z Daromina w finałach wojewódzkich

W związku z zajęciem I miejsca w Turnieju Powiatowym „PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW U10 Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”, który odbył się 20 października 2015r. w Dwikozach i zakwalifikowaniem się do dalszych rozgrywek, uczniowie z klas II i III Szkoły Podstawowej w Darominie w składzie: Bartosz Dominikiewicz, Patryk Ozdoba, Jakub Bakalarski, Dawid Borowski, Bartosz Kowalski, Jakub Kozłowski, Szymon Smolarski, Albert Święcicki, Dominik Żmuda, 01 kwietnia 2016r. brali udział w FINAŁACH WOJEWÓDZKICH TURNIEJU „PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW U10 Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”.

Mimo niesprzyjającej aury piłkarze byli zwarci i gotowi, a przede wszystkim bardzo podekscytowani faktem tak nobilitującej pozycji.
Turniej odbył się na stadionie GOKSiR w Nowinach, dlatego już wczesnym rankiem uczniowie ruszyli w drogę. Na miejscu po uroczystej inauguracji i powitaniu zebranych przez organizatorów i sponsorów imprezy, rozpoczęły się rozgrywki i eliminacje.

Uczniowie w drodze losowania zagrali 3 mecze. Pierwszy z nich rozegrali z drużyną z SSP 1 z Kazimierzy Wielkiej. Kolejne mecze uczniowie zagrali z zespołem z SP ze Skarżyska Kamiennej oraz ze SP z Daleszyc. Chłopcy wykazali się dużą mobilizacją, determinacją, taktyką oraz umiejętnościami współpracy, co w efekcie przyniosło im zaszczytną lokatę. Na sukces zapracowali wszyscy zawodnicy naszej drużyny. Zaskoczyli oni nawet swojego trenera p. Jarosława Dobrocha, który był pod wielkim wrażeniem zgrania zawodników. Należy podkreślić, że drużyna grała z naprawdę mocnymi przeciwnikami, którzy niejednokrotnie są trenowani w klubach sportowych.

Bez względu na wynik tego turnieju, uczniowie zdobyli cenne doświadczenie, mogli uczestniczyć w bardzo dużym sportowym przedsięwzięciu i poczuć atmosferę panującą na stadionie podczas takich imprez. Na pamiątkę uczestnictwa w turnieju uczestnicy zostali nagrodzeni medalami, dyplomami i upominkami sponsorowanymi przez organizatorów imprezy.

Chłopcy wrócili bardzo zadowoleni i jednogłośnie zadeklarowali dalszą pracę nad doskonaleniem taktyki, umiejętności i swojego charakteru.

Urząd Gminy w Wilczycach

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w sport

„VII Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Prezydenta miasta Katowic”

tsa24.com25 października 2021

Kolejny udany start sandomierskich karateków

tsa24.com18 października 2021

Udany start podopiecznych Andrzeja Orłowskiego

tsa24.com4 października 2021

MP w fitness akrobatyczny

tsa24.com4 października 2021

Siatkarski weekend w Sandomierzu

tsa24.com4 października 2021

III Bieg Szklarski

tsa24.com27 września 2021

XII Triathlon Ziemi Sandomierskiej- Fotorelacja

tsa24.com23 sierpnia 2021

Niepowtarzalna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

tsa24.com23 sierpnia 2021

Trwają zapisy do trzeciej edycji Biegu Szklarskiego

tsa24.com17 sierpnia 2021