sport

Chłopcy z Daromina w finałach wojewódzkich

Chłopcy z Daromina w finałach wojewódzkich

W związku z zajęciem I miejsca w Turnieju Powiatowym „PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW U10 Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”, który odbył się 20 października 2015r. w Dwikozach i zakwalifikowaniem się do dalszych rozgrywek, uczniowie z klas II i III Szkoły Podstawowej w Darominie w składzie: Bartosz Dominikiewicz, Patryk Ozdoba, Jakub Bakalarski, Dawid Borowski, Bartosz Kowalski, Jakub Kozłowski, Szymon Smolarski, Albert Święcicki, Dominik Żmuda, 01 kwietnia 2016r. brali udział w FINAŁACH WOJEWÓDZKICH TURNIEJU „PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW U10 Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”.

Mimo niesprzyjającej aury piłkarze byli zwarci i gotowi, a przede wszystkim bardzo podekscytowani faktem tak nobilitującej pozycji.
Turniej odbył się na stadionie GOKSiR w Nowinach, dlatego już wczesnym rankiem uczniowie ruszyli w drogę. Na miejscu po uroczystej inauguracji i powitaniu zebranych przez organizatorów i sponsorów imprezy, rozpoczęły się rozgrywki i eliminacje.

Uczniowie w drodze losowania zagrali 3 mecze. Pierwszy z nich rozegrali z drużyną z SSP 1 z Kazimierzy Wielkiej. Kolejne mecze uczniowie zagrali z zespołem z SP ze Skarżyska Kamiennej oraz ze SP z Daleszyc. Chłopcy wykazali się dużą mobilizacją, determinacją, taktyką oraz umiejętnościami współpracy, co w efekcie przyniosło im zaszczytną lokatę. Na sukces zapracowali wszyscy zawodnicy naszej drużyny. Zaskoczyli oni nawet swojego trenera p. Jarosława Dobrocha, który był pod wielkim wrażeniem zgrania zawodników. Należy podkreślić, że drużyna grała z naprawdę mocnymi przeciwnikami, którzy niejednokrotnie są trenowani w klubach sportowych.

Bez względu na wynik tego turnieju, uczniowie zdobyli cenne doświadczenie, mogli uczestniczyć w bardzo dużym sportowym przedsięwzięciu i poczuć atmosferę panującą na stadionie podczas takich imprez. Na pamiątkę uczestnictwa w turnieju uczestnicy zostali nagrodzeni medalami, dyplomami i upominkami sponsorowanymi przez organizatorów imprezy.

Chłopcy wrócili bardzo zadowoleni i jednogłośnie zadeklarowali dalszą pracę nad doskonaleniem taktyki, umiejętności i swojego charakteru.

Urząd Gminy w Wilczycach

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w sport

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Sandomierza

tsa24.com12 maja 2021

Pilnie ! Poszukiwani wolontariusze, którzy mogą wesprzeć rodziców Bartusia

tsa24.com21 kwietnia 2021

Aleksandra Skubida ze srebrem

tsa24.com15 marca 2021

Plac zabaw i siłownia zewnętrzna powstaną w Łukawie

tsa24.com5 marca 2021

Atrakcyjna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

tsa24.com1 marca 2021

Rusza nasz V plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz talent.

tsa24.com9 lutego 2021

Nagrody dla zawodniczek Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”

tsa24.com2 grudnia 2020

Medale sandomierskich karateków

tsa24.com19 października 2020

II Jarski Bieg Na Zdrowie

tsa24.com5 października 2020