W Sandomierzu

Dzień Kobiet w Sandomierzu

Dzień Kobiet w Sandomierzu

W ramach Dnia Kobiet, w Sandomierzu 8 marca 2021 r., zorganizowano wiele atrakcji dla kobiet i nie tylko. Sama akcja rozpoczęła się od oddawania krwi na rzecz kobiet leczących się onkologicznie. Hasło akcji brzmiało: “Oddaj krew za babeczkę” – każda osoba oddająca krew otrzymała pyszną babeczkę. Do tej inicjatywy włączyły się sandomierskie przedszkola, które przygotowały słodkości dla darczyńców. Do akcji oddawania krwi zachęcał Marcin Marzec burmistrz Sandomierza. Inicjatywa oddawania krwi spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem, akcja potrwa do piątku 12 marca 2021 r.

Podczas Dnia Kobiet nie mogło zabraknąć też innych atrakcji. Sandomierskie Centrum Kultury zaproponowało wejście na Bramę Opatowską i do Podziemnej Trasy Turystycznej za symboliczną złotówkę.

Wyjątkowe życzenia dla wyjątkowej kobiety!  – to hasło koncertu życzeń on-line, który poprowadził Artur Chamski – utalentowany aktor i piosenkarz.

Z uwagi na obostrzenia epidemiczne wybrano bezpieczną formę koncertu, tak aby nie narażać publiczności na ryzyko zakażenia. Koncert odbył się w formie on-line, podczas którego Artur Chamski zaprezentował kilka utworów o tematyce miłosnej i nie tylko.

Dodatkową atrakcją podczas koncertu było odczytanie najciekawszych życzeń przez piosenkarza, które nadsyłali mężczyźni dla swoich wybranek serca.

Z Panem Arturem spotkał się Marcin Marzec burmistrz Sandomierza, który złożył życzenia kobietom z okazji ich święta, jednocześnie wręczając kwiaty.

 

Źródło U.M. Sandomierz 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Sandomierzu

Więcej w W Sandomierzu

I Memoriał Franciszka Makowskiego

tsa24.com29 lipca 2021

Wolne Śpiewanie na Dziedzińcu Zamku Królewskiego w Sandomierzu

tsa24.com26 lipca 2021

Profilaktyczna sobota w Sandomierzu

tsa24.com26 lipca 2021

Adam Kołodziej wywalczył srebrny medal w Suwałkach

tsa24.com26 lipca 2021

IV Gala Orderu Rzeki Wisły oraz Festival Dookoła Wody

tsa24.com26 lipca 2021

Uważajcie na oszustów internetowych

tsa24.com23 lipca 2021

Święto sandomierskich policjantów

tsa24.com23 lipca 2021

Zmarł sandomierski rzeźbiarz Szczepan Siudak

tsa24.com22 lipca 2021

XXX Festiwal Muzyka w Sandomierzu

tsa24.com21 lipca 2021