Fotorelacje

Grand Prix tenisa stołowego

Grand Prix tenisa stołowego

MOSiR w Sandomierzu dba o kondycję swoich mieszkańców. W Kompleksie Rekreacyjnym przy ul. Żółkiewskiego odbył się Grand Prix Tenisa Stołowego oraz zajęcia ruchowe i zabawy dla najmłodszych. To już 8 finał rozgrywek, które zapoczątkował 8 lat temu sandomierski sportowiec Lech Obarski – wielokrotny Mistrz Województwa Świętokrzyskiego Amatorów Tenisa Stołowego, członek KTS Sandomierz.

Zajęcia z tenisa stołowego prowadzono w lipcu i sierpniu. Uczestniczyła w nich młodzież w trzech kategoriach wiekowych: 1-dzieci do 11 lat, 2: 11-16, 3: powyżej 18. Turnieje cieszą się popularnością. Od kilku lat ma swoich stałych uczestników, także z za granicy. Fani tenisa stołowego, którzy odwiedzają swoich krewnych podczas wakacji pamiętają o sandomierskich rozgrywkach. W tym roku przyjechało dwóch chłopców z Wielkiej Brytanii. W ubiegłym roku także młodzież z Niemiec i Austrii. Jak podaje gospodarz imprezy- Dyrektor MOSiR- 40 osób regularnie uczęszczało przez dwa miesiące na zajęcia.

Uczestnicy otrzymali zwycięskie puchary, dodatkowo MOSiR ufundował dla wszystkich uczestników kubki z wizerunkiem Sandomierza.

Zajęcia były dostosowane do wieku dzieci, prowadzili je wykwalifikowani instruktorzy. Jak mówi Dyrektor MOSIR- Bardzo zależało nam aby zaktywizować młodzież, pokazać, można aktywne spędzić wakacje. Dziadkowie i rodzice bardzo nam kibicowali, ponieważ chcieliśmy wspólnie zamienić komputery na sport i ruch na świeżym powietrzu.

Młodzież nazywa Lecha Obarskiego swoim mentorem i opiekunem. Wyrazem podziękowania za trud jaki wkłada każdego roku w turnieje tenisa stołowego był dyplom i ogromne brawa.

M.Maj

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

III Bieg Szklarski

tsa24.com27 września 2021

XII Triathlon Ziemi Sandomierskiej- Fotorelacja

tsa24.com23 sierpnia 2021

Klimontów – Kryształowe Berło dla Mirosława Baki

tsa24.com7 lipca 2021

Sandomierz w miniony weekend powitał wakacje

tsa24.com5 lipca 2021

XVI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Koprzywnica

tsa24.com3 marca 2020

Bal Mistrzów Sportu. Fotorelacja

tsa24.com10 lutego 2020

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS 28. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

tsa24.com9 stycznia 2020

NIETRZEŹWI KIEROWCY NA SANDOMIERSKICH DROGACH

tsa24.com3 stycznia 2020

Niezapomniana noc z gwiazdami sportu – fotorelacja

tsa24.com11 lutego 2019