Bez kategorii

Inwestycja zaprojektowana z myślą o przyszłości

Inwestycja zaprojektowana z myślą o przyszłości

Nie da się ukryć, że czasy w jakich teraz żyjemy są inne niż dotychczas. Komunikaty Ministerstwa Zdrowia, mówiące o pandemii koronawirusa SARS–CoV-2, znacząco wpłynęły na postrzeganie komfortu życia. Zmiana preferencji mieszkaniowych widoczna jest gołym okiem. Jak informuje rzeszowski deweloper – Spółka BS Deweloper , klienci poszukujący swojego pierwszego mieszkania, stawiają na dogodne metraże mieszkań z koniecznością wyposażenia go w balkon, loggie czy taras.

MIESZKANIA Z PIĘKNĄ PANORAMĄ NA RZESZÓW

Z informacji jaką uzyskaliśmy w biurze dewelopera, każde mieszkanie w inwestycji Dworskie Ogrody 60, wyposażone jest w balkon, loggie lub przestronny, kilkudziesięciu metrowy taras. Biorąc pod uwagę wspomnianą wcześniej tendencję, inwestycja ta cieszy się dużym zainteresowaniem, które kończy się szybką transakcją i zadowoleniem klientów. Wraz z premierą odnotowane zostały pierwsze rezerwacje, które potwierdziły tę zależność.

DWORSKIE OGRODY 60 – UROKLIWE MIEJSCE, OTOCZONE ZIELENIĄ I TERENAMI REKRACYJNYMI

Inwestorem osiedla Dworskie Ogrody, gdzie swoje miejsce ma wspomniany projekt, jest BS Deweloper, który ma na swoim koncie ponad 300 wybudowanych mieszkań.
Teren, na którym zlokalizowana jest inwestycja to rekreacyjne, pełne zieleni obszary dawnego Dworzyska w rzeszowskiej dzielnicy Przybyszówka, która jest doskonale skomunikowana z centrum miasta
ulicą Krakowską.

PROEKOLOGICZNA INFRASTRUKTURA OSIEDLA

Deweloper zaprojektował teren wokół inwestycji, tak by sprzyjał aktywności na zewnątrz. Alejki, ławki a także miejsca zarezerwowane dla rowerzystów. Najmłodsi natomiast, swój czas będą mogli spędzać na bezpiecznych placach zabaw. Pochwała należy się inwestorowi, za podążanie trendem ekologii. Mowa tutaj o przewidzianej stacji ładowania dla samochodów elektrycznych. Dzięki takim działaniom, oraz stopniowo wprowadzanym innowacjom, mieszkańcy osiedla Dworskie Ogrody będą świadomie dbać o środowisko.

ARCHITEKTURA NA WYSOKIM POZIOMIE

Inwestor priorytetowo potraktował nie tylko wygodę oraz komfort mieszkańców, lecz także wygląd budynku i wnętrza. Stylowy dobór kolorów oraz użyte surowce, z pewnością znajdą wielu wielbicieli pięknej architektury. Kaskadowy styl budynku, tworzy interesującą bryłę, która nie zaburza całości wyglądu osiedla Dworskie Ogrody. Deweloper wprowadził również takie udogodnienia jak: lobby na styl hotelowy, dwie niezależne windy, umożliwiające komfortowe przemieszczanie się po kondygnacjach, centralną kotłownię, parkingi podziemne na kilku poziomach oraz komórki lokatorskie przewidziane dla każdego kupującego.

KONKURENCYJNE CENY MIESZKAŃ

Oferta BS Deweloper zawiera bardzo konkurencyjne ceny na rynku Rzeszowskim. Dodatkowym atutem jest fakt, iż kupujący nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat związanych z infrastrukturą zewnętrzną oraz przyłączami mediów, jak to się często zdarza u konkurencji. Dowodem potwierdzającym atrakcyjność oferty jest ilość rezerwacji, która ciągle rośnie, a także spokój klientów którzy nie muszą martwić się
o zainwestowane pieniądze.

BS Deweloper sprzedażą zajmuje się kompleksowo. Wyspecjalizowany zespół pomoże wybrać mieszkanie szyte na miarę wymagań oraz możliwości finansowych każdego zainteresowanego klienta. Oferuję również pomoc bezstronnych doradców kredytowych, którzy wybierają najbardziej atrakcyjną ofertę kredytową, a także zajmują się niezbędnymi formalnościami.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: www.dworskieogrody.pl

bs deweloper

Artykuł sponsorowany

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bez kategorii

Więcej w Bez kategorii

Kuria Diecezjalna przekazała datki z akcji “Na pomoc Chorwacji”

tsa24.com11 marca 2021

Pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Złota

tsa24.com3 marca 2021

Nagrody Publiczności w konkursie “Porównania 29”

tsa24.com19 stycznia 2021

Ferie zimowe z komiksem!

tsa24.com4 stycznia 2021

Mamy dwa nowe i cztery wyremontowane mosty w województwie

tsa24.com11 grudnia 2020

Zawieszanie linii Tarnobrzeg – Gdańsk

tsa24.com10 listopada 2020

Rozpoczynamy nabór wolontariuszy do 29. Finału WOŚP

tsa24.com9 listopada 2020

Darmowy listopad 2020. Zaproszenie na konferencję online

tsa24.com5 listopada 2020

Planowane wyłączenia prądu

tsa24.com22 lipca 2020