Bez kategorii

Inwestycja zaprojektowana z myślą o przyszłości

Inwestycja zaprojektowana z myślą o przyszłości

Nie da się ukryć, że czasy w jakich teraz żyjemy są inne niż dotychczas. Komunikaty Ministerstwa Zdrowia, mówiące o pandemii koronawirusa SARS–CoV-2, znacząco wpłynęły na postrzeganie komfortu życia. Zmiana preferencji mieszkaniowych widoczna jest gołym okiem. Jak informuje rzeszowski deweloper – Spółka BS Deweloper , klienci poszukujący swojego pierwszego mieszkania, stawiają na dogodne metraże mieszkań z koniecznością wyposażenia go w balkon, loggie czy taras.

MIESZKANIA Z PIĘKNĄ PANORAMĄ NA RZESZÓW

Z informacji jaką uzyskaliśmy w biurze dewelopera, każde mieszkanie w inwestycji Dworskie Ogrody 60, wyposażone jest w balkon, loggie lub przestronny, kilkudziesięciu metrowy taras. Biorąc pod uwagę wspomnianą wcześniej tendencję, inwestycja ta cieszy się dużym zainteresowaniem, które kończy się szybką transakcją i zadowoleniem klientów. Wraz z premierą odnotowane zostały pierwsze rezerwacje, które potwierdziły tę zależność.

DWORSKIE OGRODY 60 – UROKLIWE MIEJSCE, OTOCZONE ZIELENIĄ I TERENAMI REKRACYJNYMI

Inwestorem osiedla Dworskie Ogrody, gdzie swoje miejsce ma wspomniany projekt, jest BS Deweloper, który ma na swoim koncie ponad 300 wybudowanych mieszkań.
Teren, na którym zlokalizowana jest inwestycja to rekreacyjne, pełne zieleni obszary dawnego Dworzyska w rzeszowskiej dzielnicy Przybyszówka, która jest doskonale skomunikowana z centrum miasta
ulicą Krakowską.

PROEKOLOGICZNA INFRASTRUKTURA OSIEDLA

Deweloper zaprojektował teren wokół inwestycji, tak by sprzyjał aktywności na zewnątrz. Alejki, ławki a także miejsca zarezerwowane dla rowerzystów. Najmłodsi natomiast, swój czas będą mogli spędzać na bezpiecznych placach zabaw. Pochwała należy się inwestorowi, za podążanie trendem ekologii. Mowa tutaj o przewidzianej stacji ładowania dla samochodów elektrycznych. Dzięki takim działaniom, oraz stopniowo wprowadzanym innowacjom, mieszkańcy osiedla Dworskie Ogrody będą świadomie dbać o środowisko.

ARCHITEKTURA NA WYSOKIM POZIOMIE

Inwestor priorytetowo potraktował nie tylko wygodę oraz komfort mieszkańców, lecz także wygląd budynku i wnętrza. Stylowy dobór kolorów oraz użyte surowce, z pewnością znajdą wielu wielbicieli pięknej architektury. Kaskadowy styl budynku, tworzy interesującą bryłę, która nie zaburza całości wyglądu osiedla Dworskie Ogrody. Deweloper wprowadził również takie udogodnienia jak: lobby na styl hotelowy, dwie niezależne windy, umożliwiające komfortowe przemieszczanie się po kondygnacjach, centralną kotłownię, parkingi podziemne na kilku poziomach oraz komórki lokatorskie przewidziane dla każdego kupującego.

KONKURENCYJNE CENY MIESZKAŃ

Oferta BS Deweloper zawiera bardzo konkurencyjne ceny na rynku Rzeszowskim. Dodatkowym atutem jest fakt, iż kupujący nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat związanych z infrastrukturą zewnętrzną oraz przyłączami mediów, jak to się często zdarza u konkurencji. Dowodem potwierdzającym atrakcyjność oferty jest ilość rezerwacji, która ciągle rośnie, a także spokój klientów którzy nie muszą martwić się
o zainwestowane pieniądze.

BS Deweloper sprzedażą zajmuje się kompleksowo. Wyspecjalizowany zespół pomoże wybrać mieszkanie szyte na miarę wymagań oraz możliwości finansowych każdego zainteresowanego klienta. Oferuję również pomoc bezstronnych doradców kredytowych, którzy wybierają najbardziej atrakcyjną ofertę kredytową, a także zajmują się niezbędnymi formalnościami.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: www.dworskieogrody.pl

bs deweloper

Artykuł sponsorowany

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bez kategorii

Więcej w Bez kategorii

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

tsa24.com30 września 2021

Szpital w Sandomierzu – „Całkowity zakaz odwiedzin”

tsa24.com20 września 2021

DEZAMET dostarczył 5500 pocisków do RAKÓW

tsa24.com13 września 2021

„Profilaktyka 40 PLUS”- Masz 40 lat? Skorzystaj z darmowych badań

tsa24.com7 lipca 2021

Policja apeluje o ostrożność nad wodą

tsa24.com23 czerwca 2021

Sukces matematyczny na szczeblu międzynarodowym Julii i Krystiana

tsa24.com15 czerwca 2021

Piknik Charytatywny z Okazji Dnia Dziecka w Sandomierzu

tsa24.com27 maja 2021

Zagłosuj na podwórko NIVEA w Sandomierzu

tsa24.com25 maja 2021

Zmarł ks. Tomasz Kotulski

tsa24.com28 kwietnia 2021