sport

Karol Bielecki gościem specjalnym w Sandomierzu

Karol Bielecki gościem specjalnym w Sandomierzu

22 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej na ul. Patkowskiego 2a w Sandomierzu odbyło się spotkanie dotyczące wsparcia drużyny Stowarzyszenia Piłki Ręcznej „Wisła Sandomierz”. Karol Bielecki był gościem specjalnym tego wydarzenia, jako legendarny talent wywodzący się z sandomierskiego klubu.

Gwiazda polskiej piłki ręcznej zachęcała lokalnych przedsiębiorców, aby wesprzeć działania młodych szczypiornistów. Zaproszeni przedsiębiorcy, osoby prywatne i sympatycy piłki ręcznej wysłuchali informacji na temat działania klubu, o jego osiągnięciach i najbliższych planach.

Podczas wydarzenia głos zabrał Prezes klubu Wojciech Malinowski który opowiadał o największych sukcesach drużyny. Wiceprezes Grażyna Szklarska, opowiedziała o zamiłowaniu swoich synów do piłki ręcznej, mówiąc jak wiele wyrzeczeń sprawiło, że doszli do tak wysokiej pozycji. Jeden z nich gra w I lidze w SPR „Wisła” Sandomierz, a drugi z nich zasila kadrę prestiżowej drużyny piłki ręcznej w Sydney w Australii. Podkreśliła, że warto finansowo wspomagać klub, bowiem procentuje on talentami na miarę Karola Bieleckiego, czy też jej synów.

Gmina Sandomierz, która przekazała już dotację na działalność klubu nie może wyasygnować dodatkowych środków na wsparcie drużyny, która awansowała obecnie do I ligi – mówił burmistrz Marcin Marzec. Obecnie miasto jest jego głównym sponsorem, dlatego Gospodarz Miasta zachęcał do solidarnego wsparcia, bowiem gro młodych ludzi z miasta trenuje w SPRze, zdobywając zaszczytne miejsca w rozgrywkach na różnych poziomach wiekowych. Podobne stanowisko przedstawił trener drużyny Adam Węgrzynowski, który po krótce, w przygotowanej prezentacji, przedstawił historię klubu od początku istnienia do chwili obecnej.

Źródło U.M. Sandomierz

 

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w sport

Nagrody dla zawodniczek Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”

tsa24.com2 grudnia 2020

Medale sandomierskich karateków

tsa24.com19 października 2020

II Jarski Bieg Na Zdrowie

tsa24.com5 października 2020

Mecz SPR Wisła Sandomierz vs SMS ZPRP Kielce – relacja

tsa24.com4 października 2020

Nowy klub Xtreme Fitness w VIVO! Stalowa Wola

tsa24.com30 września 2020

Fotorelacja i wyniki  III Leśnego Charytatywnego Festiwalu Sportu

tsa24.com28 września 2020

Zawodnicy Ring Sandomierz w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim o Puchar Karpat

tsa24.com24 września 2020

Trening na siłowni otwartej w ramach Narodowego Dnia Sportu

tsa24.com23 września 2020

“Świętokrzyskie kocha Sport”

tsa24.com21 września 2020