Fotorelacje

Karolina Kołeczek najpopularniejszym sportowcem portalu tsa24.com

Karolina Kołeczek najpopularniejszym sportowcem portalu tsa24.com

Karolina Kołeczek została najpopularniejszym sportowcem roku 2016 w pierwszym Plebiscycie Sportowym portalu tsa24.com. Lekkoatletka uzyskała 2048 głosów, które oddali na nią czytelnicy.

Karolina jest wychowanką Wisły Junior Sandomierz, startuje w biegach na 100 m przez płotki. W ubiegłym roku zdobyła dwa złote medale na mistrzostwach kraju oraz zadebiutowała na Igrzyskach Olimpijskich w Rio.

Drugie miejsce i 1720 głosów uzyskał Wiktor Chabel – Sandomierzanin, mieszkający w Poznaniu. Związany z klubem POZNANIA POZNAŃ. Wiktor to czołowy Polski zawodnik w wioślarstwie. Razem z kolegami z drużyny zajął 4. miejsce na olimpiadzie w Rio de Janeiro.

Trzecie miejsce zajęła Katarzyna Dudek, związana z LKS w Sandomierzu. Ubiegły rok był dla Kasi bardzo udany. Podczas zawodów w Białymstoku otrzymała tytuł mistrzyni świata w fitness sylwetkowym. W plebiscycie otrzymała 834 głosy.

Wyłonieni zostali także najpopularniejsi trenerzy i talenty.

Zwycięzcą w kategorii talent został Krystian Maruszczak, głosowało na niego 889 osób. To wychowanek Wisły Sandomierz, utalentowany, robiący szybkie postępy zawodnik.

Drugie miejsce i 770 głosów zdobyła Kamila Justyńska. Wychowanka Wisły Junior Sandomierz, może pochwalić się dobrym sezonem, podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu zajęła 4. miejsce w biegu na 400 m przez płotki.

Trzecie miejsce z liczbą głosów 320 zajął Bartosz Szymański, obrońca Wisły Sandomierz. Wcześniej związany z Wisłą Mielec.

W kategorii trener pierwsze miejsce z wynikiem 827 głosów zajął Andrzej Mirek, trener lekkoatletów Wisły Junior w Sandomierzu. Podczas ostatniej olimpiady w Rio de Janeiro debiutowała Karolina Kołeczek, jego podopieczna. Jest to niewątpliwe marzenie w karierze każdego trenera.

Drugie miejsce zajął Jarosław Pacholarz, który otrzymał 328 głosów. Trener Wisły Sandomierz, związany jest z klubem wiele lat.

Trzecie miejsce zdobył Adam Węgrzynowski trener drugoligowego zespołu piłki ręcznej SPR Wisła Sandomierz. Zagłosowało na niego 190 osób.

Fot. Bogdan Myśliwiec

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

III Bieg Szklarski

tsa24.com27 września 2021

XII Triathlon Ziemi Sandomierskiej- Fotorelacja

tsa24.com23 sierpnia 2021

Klimontów – Kryształowe Berło dla Mirosława Baki

tsa24.com7 lipca 2021

Sandomierz w miniony weekend powitał wakacje

tsa24.com5 lipca 2021

XVI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Koprzywnica

tsa24.com3 marca 2020

Bal Mistrzów Sportu. Fotorelacja

tsa24.com10 lutego 2020

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS 28. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

tsa24.com9 stycznia 2020

NIETRZEŹWI KIEROWCY NA SANDOMIERSKICH DROGACH

tsa24.com3 stycznia 2020

Niezapomniana noc z gwiazdami sportu – fotorelacja

tsa24.com11 lutego 2019