Fotorelacje

Karolina Kołeczek najpopularniejszym sportowcem portalu tsa24.com

Karolina Kołeczek została najpopularniejszym sportowcem roku 2016 w pierwszym Plebiscycie Sportowym portalu tsa24.com. Lekkoatletka uzyskała 2048 głosów, które oddali na nią czytelnicy.

Karolina jest wychowanką Wisły Junior Sandomierz, startuje w biegach na 100 m przez płotki. W ubiegłym roku zdobyła dwa złote medale na mistrzostwach kraju oraz zadebiutowała na Igrzyskach Olimpijskich w Rio.

Drugie miejsce i 1720 głosów uzyskał Wiktor Chabel – Sandomierzanin, mieszkający w Poznaniu. Związany z klubem POZNANIA POZNAŃ. Wiktor to czołowy Polski zawodnik w wioślarstwie. Razem z kolegami z drużyny zajął 4. miejsce na olimpiadzie w Rio de Janeiro.

Trzecie miejsce zajęła Katarzyna Dudek, związana z LKS w Sandomierzu. Ubiegły rok był dla Kasi bardzo udany. Podczas zawodów w Białymstoku otrzymała tytuł mistrzyni świata w fitness sylwetkowym. W plebiscycie otrzymała 834 głosy.

Wyłonieni zostali także najpopularniejsi trenerzy i talenty.

Zwycięzcą w kategorii talent został Krystian Maruszczak, głosowało na niego 889 osób. To wychowanek Wisły Sandomierz, utalentowany, robiący szybkie postępy zawodnik.

Drugie miejsce i 770 głosów zdobyła Kamila Justyńska. Wychowanka Wisły Junior Sandomierz, może pochwalić się dobrym sezonem, podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu zajęła 4. miejsce w biegu na 400 m przez płotki.

Trzecie miejsce z liczbą głosów 320 zajął Bartosz Szymański, obrońca Wisły Sandomierz. Wcześniej związany z Wisłą Mielec.

W kategorii trener pierwsze miejsce z wynikiem 827 głosów zajął Andrzej Mirek, trener lekkoatletów Wisły Junior w Sandomierzu. Podczas ostatniej olimpiady w Rio de Janeiro debiutowała Karolina Kołeczek, jego podopieczna. Jest to niewątpliwe marzenie w karierze każdego trenera.

Drugie miejsce zajął Jarosław Pacholarz, który otrzymał 328 głosów. Trener Wisły Sandomierz, związany jest z klubem wiele lat.

Trzecie miejsce zdobył Adam Węgrzynowski trener drugoligowego zespołu piłki ręcznej SPR Wisła Sandomierz. Zagłosowało na niego 190 osób.