Kasia Góras z Linowa w odcinkach live „The Voice of Poland”!

Kasia Góras z Linowa w odcinkach live „The Voice of Poland”!

Katarzyna Góras z Linowa, w gminie Zawichost w najbliższą sobotę zaśpiewa na żywo w programie muzycznym TVP 2 „The Voice of Poland”. W ostatnim odcinku emitowanym 29 października, wystąpiła jako pierwsza z utworem „Next to me” Emeli Sande. Swoim występem oczarowała zarówno jury muzycznego show, jak i widzów. 

W pierwszym etapie „Przesłuchania w ciemno”, Kasia zaśpiewała „Runnin Lose It all”. Podczas jej występu odwróciły się dwie trenerki: Natalia Kukulska i Maria Sadowska. Kasia wybrała grupę Marii, ponieważ utożsamia się z tą wokalistką. W”Bitwie na głosy” rywalizowała z Beatą Romanowską. Młode wokalistki wykonały „Be the one”, jednak Marii Sadowskiej bardziej podobało się wykonanie Kasi i to ona przeszła do kolejnego etapu programu, a tym samym znalazła się w siedmioosobowej grupie artystki.

Po kolejnym etapie, czyli „Nokautach”, w każdej drużynie poszczególnych jurorów do programów live wybierane są 4 osoby. Kasia Góras, również w tym etapie pozostała bezkonkurencyjna, a świetne wykonanie pozwoliło na pewne przejście do odcinków na żywo. Był to dla niej bardzo stresujący moment, ponieważ musiała pożegnać się ze znajomymi z grupy. Natomiast, to że udało jej się dojść tak daleko jest niewątpliwym powodem do szczęścia i dumy. Podkreśla, że wejście do odcinków na żywo to ważna chwila w jej karierze. Przed Kasią kolejny, szczególnie trudny etap „The Voice of Poland”, w którym decyzja o jej dalszym losie należy do widzów.

– To bardzo duży wyczyn znaleźć się w takim programie. Teraz jest już nieważne czy odpadnę w pierwszym czy ostatnim odcinku live. I tak będę zachwycona tym, jak daleko udało mi się zajść. Po programie planuje poszerzyć swoją działalność muzyczna o własny materiał. Mam nadzieję, że stanie się to dość szybko. Wakacje od muzyki? – nie w moim przypadku, muzyka to mój odpoczynek, relaks. Pogodzić studia i nagrania jest ciężko, ale jak powiada moja babcia dla chcącego nic trudnego i póki co daje radę! – powiedziała w rozmowie z nami Kasia Góras.

19-latka ukończyła szkołę podstawową i gimnazjum w Zawichoście. Jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu Collegium Gostomianum, uczęszczała do klasy o profilu biologiczno-chemicznym. Obecnie studiuje elektroradiologię na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Śpiewała od dziecka, ale „na poważnie” zajmuje się muzyką od 6 lat. Śpiewu uczy ją Sławomir Lutyński z Domu Kultury w Ożarowie. .Ma za sobą finał 9 edycji programu „Must be the music”. Dlatego udział w „The voice of Poland” nie był dla niej nowością. Znalazła się wśród 16 najlepszych głosów 7 edycji programu.

Kinga Kędziora – Palińska

fot. archiwum Katarzyna Góras

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w

Bezpieczeństwo podczas nadchodzącego weekendu

tsa24.com29 października 2021

Szarpanie za mundur i obelgi nie pomogły

tsa24.com29 października 2021

Kursy komunikacji miejskiej 1 listopada

tsa24.com29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zmiana organizacji ruchu

tsa24.com29 października 2021

Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Sandomierzu

tsa24.com27 października 2021

Konkurs na „Najlepszy Produkt Turystyczny” – Głosuj na Sandomierz

tsa24.com27 października 2021

Koprzywnickie Bziuki- na Krajowej Liście Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego

tsa24.com26 października 2021

Dniówka w sadzie Wójta Gminy Samborzec odpracowana

tsa24.com26 października 2021

Zbiórka nakrętek dla małej Igi

tsa24.com26 października 2021