W powiecie

Kasia Góras z Linowa w odcinkach live “The Voice of Poland”!

Kasia Góras z Linowa w odcinkach live “The Voice of Poland”!

Katarzyna Góras z Linowa, w gminie Zawichost w najbliższą sobotę zaśpiewa na żywo w programie muzycznym TVP 2 “The Voice of Poland”. W ostatnim odcinku emitowanym 29 października, wystąpiła jako pierwsza z utworem “Next to me” Emeli Sande. Swoim występem oczarowała zarówno jury muzycznego show, jak i widzów. 

W pierwszym etapie “Przesłuchania w ciemno”, Kasia zaśpiewała “Runnin Lose It all”. Podczas jej występu odwróciły się dwie trenerki: Natalia Kukulska i Maria Sadowska. Kasia wybrała grupę Marii, ponieważ utożsamia się z tą wokalistką. W”Bitwie na głosy” rywalizowała z Beatą Romanowską. Młode wokalistki wykonały “Be the one”, jednak Marii Sadowskiej bardziej podobało się wykonanie Kasi i to ona przeszła do kolejnego etapu programu, a tym samym znalazła się w siedmioosobowej grupie artystki.

Po kolejnym etapie, czyli “Nokautach”, w każdej drużynie poszczególnych jurorów do programów live wybierane są 4 osoby. Kasia Góras, również w tym etapie pozostała bezkonkurencyjna, a świetne wykonanie pozwoliło na pewne przejście do odcinków na żywo. Był to dla niej bardzo stresujący moment, ponieważ musiała pożegnać się ze znajomymi z grupy. Natomiast, to że udało jej się dojść tak daleko jest niewątpliwym powodem do szczęścia i dumy. Podkreśla, że wejście do odcinków na żywo to ważna chwila w jej karierze. Przed Kasią kolejny, szczególnie trudny etap “The Voice of Poland”, w którym decyzja o jej dalszym losie należy do widzów.

– To bardzo duży wyczyn znaleźć się w takim programie. Teraz jest już nieważne czy odpadnę w pierwszym czy ostatnim odcinku live. I tak będę zachwycona tym, jak daleko udało mi się zajść. Po programie planuje poszerzyć swoją działalność muzyczna o własny materiał. Mam nadzieję, że stanie się to dość szybko. Wakacje od muzyki? – nie w moim przypadku, muzyka to mój odpoczynek, relaks. Pogodzić studia i nagrania jest ciężko, ale jak powiada moja babcia dla chcącego nic trudnego i póki co daje radę! – powiedziała w rozmowie z nami Kasia Góras.

19-latka ukończyła szkołę podstawową i gimnazjum w Zawichoście. Jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu Collegium Gostomianum, uczęszczała do klasy o profilu biologiczno-chemicznym. Obecnie studiuje elektroradiologię na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Śpiewała od dziecka, ale “na poważnie” zajmuje się muzyką od 6 lat. Śpiewu uczy ją Sławomir Lutyński z Domu Kultury w Ożarowie. .Ma za sobą finał 9 edycji programu “Must be the music”. Dlatego udział w “The voice of Poland” nie był dla niej nowością. Znalazła się wśród 16 najlepszych głosów 7 edycji programu.

Kinga Kędziora – Palińska

fot. archiwum Katarzyna Góras

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w W powiecie

Informacja dotycząca szczepienia przeciw COVID-1

tsa24.com18 czerwca 2021

Burmistrz Zawichostu z absolutorium za wykonanie budżetu

tsa24.com17 czerwca 2021

Społeczności lokalne walczą razem o Bartusia

tsa24.com17 czerwca 2021

Sukces Martyny Sygnet w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym KRUS

tsa24.com16 czerwca 2021

Egzaminy na kartę rowerową przed wakacjami – zaliczone

tsa24.com15 czerwca 2021

Sukces matematyczny na szczeblu międzynarodowym Julii i Krystiana

tsa24.com15 czerwca 2021

Jubileusz Złotych Godów w Zawichoście

tsa24.com14 czerwca 2021

W Kielcach działa maszyna do zamiany monet. Zamień drobne na wakacje

tsa24.com14 czerwca 2021

Zmiana organizacji ruchu w na moście w Samborcu w ciągu drogi krajowej nr 79

tsa24.com10 czerwca 2021