sport

Kołeczek znowu na podium

Reprezentantka Klubu  MUKS Wisły Junior Sandomierz zdobyła wczoraj pierwsze miejsce podczas Międzynarodowego Meetingu lekkoatletycznego w Forbach, we Francji. Karolina Kołeczek uzyskała czas 13:20 s w biegu na 100 m przez płotki.

-Jestem zadowolona ze startu i wyniku , teraz kolejne zawody w Bydgoszczy gdzie powalczę o minimum na Mistrzostwa Świata w Londynie, które odbędą się w sierpniu – powiedziała Karolina Kołeczek.

Kilka dni temu Kołeczek wygrała zawody Loughborough International Athletics 2017 w Wielkiej Brytanii, gdzie w biegu na 100 m przez płotki uzyskała czas 13:10.  28 maja podczas  meetingu lekkoatletycznego w Forbach, gdzie również zajęła pierwsze miejsce miała okazję spotkać się z rodaczką Anitą Włodarczyk.

Obecnie Karolina przygotowuje się do Bydgoszcz Cup, XVII Europejskiego Festiwalu Lekkoatletycznego, w którym pobiegnie 2 czerwca. Swoje siły Sandomierzanka koncentruje również na przygotowaniach do sierpniowych Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce, które będą dla niej niewątpliwie najważniejszym startem w tym roku.