W Sandomierzu

Komendant Wojewódzki uhonorował wicemistrzów Polski ze Skotnik

Komendant Wojewódzki uhonorował wicemistrzów Polski ze Skotnik

16 października w remizie OSP Skotniki w powiecie sandomierskim odbyła się uroczystość uhonorowania Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej za zdobycie wicemistrzostwa Polski w sporcie pożarniczym.

Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: przedstawiciel świętokrzyskiego komendanta wojewódzkiego PSP w Kielcach, naczelnik Ośrodka Szkolenia st. bryg. Andrzej Raczyński, komendant powiatowy PSP w Sandomierzu bryg. Janusz Tasak, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Sandomierzu druh Bolesław Gradziński, starosta sandomierski Stanisław Masternak, radny powiatu Zygmunt Kwasek, wójt gminy Samborzec Witold Surowiec, kapelan gminny OSP z terenu gminy Samborzec  ksiądz Wojciech Pietraszek, sekretarz Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Sandomierzu asp. sztabowy w stanie spoczynku Tomasz Lis

W 2016 roku drużyna MDP chłopców zwyciężyła na wojewódzkich zawodach sportowo pożarniczych odbywających się w Ożarowie i reprezentowała województwo świętokrzyskie na zawodach krajowych w Wiśle w dniach 2-4 wrzesień 2016r, gdzie została wicemistrzem i będzie reprezentowała Polskę na Olimpiadzie pożarniczej w Austrii w lipcu 2017r.

Świętokrzyski komendant wojewódzki PSP w Kielcach bryg. Adam Czajka już jako zastępca komendanta powiatowego PSP w Sandomierzu wspierał OSP Skotniki w dążeniu do podnoszenia gotowości bojowej jednostki oraz w przygotowaniach do zawodów sportowo pożarniczych. W podziękowaniu za tegoroczne zwycięstwa ufundował pamiątkowy puchar, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla zwycięskiej drużyny. Obiecał także dalszą pomoc w dążeniu do kolejnych sukcesów.

Zwycięstwa OSP Skotniki nie uszły uwadze staroście powiatu sandomierskiego Stanisławowi Masternakowi, który również ufundował pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

dscn4552

dscn4553

dscn4558

dscn4561

dscn4565

źródło: PSP Sandomierz

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Sandomierzu

Więcej w W Sandomierzu

Zasłabnięcie kierowcy osobówki na ul. Żwirki i Wigury

tsa24.com24 lutego 2021

Sandomierz z nowym monitoringiem

tsa24.com23 lutego 2021

Od marca rusza rekrutacja do żłobka miejskiego

tsa24.com23 lutego 2021
ustawa

Uchwała antysmogowa. Niektóre kotły i paliwa , będą niedozwolone

tsa24.com22 lutego 2021

Dzień Języka Ojczystego z sandomierskimi premierami książkowymi

tsa24.com22 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

tsa24.com22 lutego 2021

27 par świętowało Złote Gody w Sandomierzu

tsa24.com19 lutego 2021
Burmistrz janusz Stasiak

Zastępca burmistrza o gospodarce odpadami po wyroku

tsa24.com18 lutego 2021

Szczepienia przeciw meningokokom w Gminie Sandomierz

tsa24.com18 lutego 2021