kultura i rozrywka

Koncert Cochise & S.N.O.W.

Koncert Cochise & S.N.O.W.

W minioną sobotę, 2 marca w Lapidarium pod Ratuszem, odbył się fascynujący koncert białostockiego zespołu Cochise. Grupa po raz drugi gościła w Sandomierzu, a przed gwiazdą wieczoru zagrał S.N.O.W.

Licznie przybyła publiczność zaczęła zbierać się pod sandomierskim Ratuszem już po godzinie 18.00, wyczekując popisu muzyków. Po wyjściu na scenę artyści wciągnęli w niepowtarzalny klimat wszystkich przybyłych fanów. Koncert rozpoczął Grzegorz Wilkowski mocno wybijając na bębnach rytm. Wokalista Tomasz Wróblewski, swym melodyjnym głosem i emocjami, które widać było na jego twarzy odzwierciedlał uczucia, towarzyszące mu podczas interpretacji tekstu na scenie. Patrząc na pozostałych członków zespołu zdawać by się mogło, że każdy z nich gra osobno. Stojący z przodu sceny Grzegorz Osmala (gitara) w sposób idealny zgrywał się z Jerzym Capałą (gitara) oraz stojącym za jego plecami Michałem Piorunem (gitara basowa). Wokalista pomiędzy utworami, nawiązywał i utrzymywał kontakt z publicznością. Fani gromkimi brawami domagali się prezentacji ulubionych utworów.

S.N.O.W. wykazali się po raz kolejny swą dużą świadomością muzyczną, a potwierdzili to uczestnicy koncertu, którzy po ostatnim utworze głośno domagali się bisu.

Koncert Cochise – gwiazdy wieczoru, rozpoczął się po godzinie 20.00. Fani zespołu przybyli na występ grupy do Sandomierza z różnych zakątków Polski. Wokalista zespołu – Paweł Małaszyński powiedział 18.04.2018 r. w audycji radiowej “Po drugiej stronie lustra”, że choć znany jest ze swoich ról w serialach telewizyjnych, to aktorstwo – mimo iż je kocha – to jedynie zboczenie z drogi. – Od 25 lat zajmuję się muzyką – zaznaczył. Niepowtarzalny klimat, jaki towarzyszył podczas sobotniego koncertu, potwierdził wypowiedź muzyka. Publiczność żywiołowo reagowała na każdy kolejny utwór, który Cochise zaprezentował w czasie koncertu na sandomierskiej scenie. Licznie przybyli goście już przy sprzedaży biletów dopytywali o kolejny termin koncertu. Wychodząc słuchacze podkreślali, że koncert w wykonaniu obydwu zespołów był ucztą muzyczną i już teraz nie mogą doczekać się kolejnego spotkania z artystami.

Grupa pracowników technicznych SCK operujących sprzętem nagłaśniającym i światłem oraz akustycy zespołowi stworzyli warunki idealne do odbioru zarówno dla fanów jak i muzyków.

img-5236

img-5230

Źródło: UM  Sandomierz 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w kultura i rozrywka

Jak mija drugi tydzień Ferie po Królewsku online ?

tsa24.com14 stycznia 2021

VII Koncert Kolęd i Prawosławnych Hymnów Bożego Narodzenia w Sandomierzu

tsa24.com13 stycznia 2021

Ferie zimowe z komiksem

tsa24.com11 stycznia 2021

Planowane wyłączenia prądu

tsa24.com8 stycznia 2021

Ferie po królewsku online w siedmiu Rezydencjach Królewskich

tsa24.com5 stycznia 2021

Akcja “Ferie po królewsku ” w Muzeum

tsa24.com4 stycznia 2021

“Zima w mieście z SCK”

tsa24.com30 grudnia 2020

Konkurs „Bliżej pszczół”

tsa24.com30 grudnia 2020

Rusza V Plebiscyt Sportowy na najpopularniejszego sportowca portalu tsa24.com

tsa24.com29 grudnia 2020