kultura i rozrywka

Konkurs na okładkę płyty

Konkurs na okładkę płyty

Młodzież – uczestnicy projektu “Cicha miejscowość – głośne granie” przy wsparciu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zawichoście organizują konkurs na grafikę okładki pierwszej płyty zespołu Konsystorz oraz tekst do jednego z utworów, który latem ukaże się na debiutanckim krążku zespołu Konsystorz. Adresatami konkursu są podopieczni Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Zawichoście.

Prace zgłaszać można do 31 marca. Działania związane są z realizacją projektu współfinansowanego przez Polsko Amerykańską Fundację Wolności administrowaną przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży ramach programu Równać Szanse 2016. Rozstrzygnięcie konkursów zaplanowane jest najpóźniej do dnia 31 kwietnia 2017.

Zespół Konsystorz powstał w 2015 roku. Tworzą go trzej młodzi mieszkańcy powiatu sandomierskiego: Jordan “Denis” Wilk, Kamil “Klaus” Pięta i Adrian “Żyła” Borkowski – pasjonuje ich ciężkie, metalowe brzmienie. Chłopcy stanowią zalążek kilkunastoosobowej młodzieżowej grupy projektowej “Cicha miejscowość – głośne granie!”, która skupia młodych pasjonatów muzyków, fotografów, grafików, filmowców, tekściarzy, osoby o skłonnościach liderów, przyszłych akustyków otrzymała dofinansowanie o wartości 8,5 tys. złotych na kilkumiesięczne działania organizacyjno-artystyczne, związane m.in. z nagraniem pierwszej płyty w profesjonalnym studio, samodzielnym planowaniem i organizacją koncertów promocyjnych, przygotowaniem okładki płyty, wystawy złożonej z fotogramów z grafiką, tekstami zdjęciami z prób zespołu “Konsystorz”. Realizację poszczególnych etapów koordynuje Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zawichoście.

unnamed (5)

unnamed (4)

unnamed

unnamed (3)

unnamed (2)

unnamed (1) (Kopiowanie)

Źródło: MGOK Zawichost

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w kultura i rozrywka

Dzień Kobiet w Sandomierzu z koncertem życzeń

tsa24.com23 lutego 2021

Dzień Języka Ojczystego z sandomierskimi premierami książkowymi

tsa24.com22 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

tsa24.com22 lutego 2021

Szczepienia przeciw meningokokom w Gminie Sandomierz

tsa24.com18 lutego 2021

Podsumowanie konkursu „Gmina Obrazów bez tajemnic – na tropie historycznych poszukiwań”

tsa24.com18 lutego 2021

Premiera spektaklu tanecznego „(nie) cała ja…” Formacji Tanecznej Paradox

tsa24.com17 lutego 2021

MBP w Sandomierzu wydała tomik poezji

tsa24.com16 lutego 2021

Zakochany Sandomierz

tsa24.com15 lutego 2021

Walentynki w Sandomierzu

tsa24.com12 lutego 2021