sport

Mecz Wisła kontra Morawi Morawica

ZARZĄD SKS WISŁA zaprasza na mecz 5.kolejki IV ligi sezonu 2016/17.Przeciwnikiem będzie drużyna Morawi Morawica. Początek meczu o godzinie 17:00.

Sprzedaż biletów rozpocznie się od godziny 16:00.
Ze względu na spadek do niższej klasy rozgrywkowej zmienione zostały ceny biletów:

8 – zł Bilet Normalny
4 – zł BIlet Ulgowy – Kobiety, młodzież do 18 roku życia – po okazaniu legitymacji lub innego dokumentu.

Wejściówki darmowe przysługują;
– Członkom Klubu 100 – po okazaniu legitymacji członkowskiej i opłaceniu składek do Miesiąca Lipiec.
-Honorowym Członkom SKS WISŁ – po okazaniu legitymacji
-Młodzieży do 12 roku życia – po okazaniu legitymacji lub innego dokumentu.
– Zawodnicy MUKS WISŁA Junior – po okaznaiu legitymacji lub dokumentu przygotowanego przez Zarza.
– Zawodnicy SKS WISŁA znajdujący się poza kadrą meczową.
– Zawodnicy SKS WISŁA przebywający na wypożyczeniu w innym klubie.
– Goście Honorowi, zaproszeni – po okazaniu zaproszenia upoważniającego do wejścia.
– Pracownicy MOSiR – po okazaniu legitymacji.
– Inni – posługujący się dowodem/legitymacją która upowaznia do darmowego wejścia na imprezy sportowe.

W Kasie Klubowej sprzedawane będą Karnety na runde jesienną sezonu 2016/17 w cenie 50 zł.

W przerwie meczu tradycyjnie odbędzie się losowanie nagród. Wszystko na starych zasadach, znanych z poprzedniego sezonu.

Dodatkiem do każdego biletu będzie Program Meczowy. Dla młodych widzów mamy przygotowany Plan Lekcji z motywem Wiślackim.

W trakcie meczu dostępny dla wszystkich widzów będzie Catering. Sprzedawane będą kiełbaski z grilla jak i również przekąski – chipsy, paluszki, orzeszki, napoje itp.

Zachęcamy do korzystania z Cateringu i WSpierania przy tym naszego klubu.
W przerwie meczu obowiązuje zakaz opuszczania obietku. Ponowne opuszczenie w przerwie zobowiązuje do ponownego zakupu wejściówki
Informację odnośnie bramy wjazdowej i korzystania z parkingu na obiekcie:

Parking przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla zawodników SKS WISŁA, drużyny przyjezdnej, sędziów, delegatów, członków Klubu 100, sponsorów, Zarządu Klubu, pracowników klubu, zaproszonych gości i pracowników MOSiR.

Przeciwnik:

Morawia Morawica zespół założony w 2002 roku. Benianimek IV ligowych rozgrywek. Jest to pierwszy sezon Morawiw IV lidze a zarazem historyczny sukces. Przez 3 wcześniejsze sezony Morawia dobijała się do historycznego awansu do IV ligi jednak, kończyło się na 3 miejscu.

Trenerem Morawi jest Marek Bęben. Podopieczni Pana Bębna po 4 kolejkach zajmują 11 miejsce z dorobkiem 5 punktów.

Z 4 meczy rozegranych w tym sezonie tylko jeden mecz rozegrali poza Morawicą. W meczu 2. kolejki Morawia wygrała na wyjeździe z Lubrzanką Kajetanów 2:1.

W poprzedniej kolejce Morawia u siebie bezbramkowo zremisowała ze spadkowiczem III ligi – Spartą Kazimierza Wielka.

Mecz Morawi z Wisłą Sandomierz będzie pierwszym meczem w historii pomiędzy drużynami.

Liczymy zatem, że pierwsza potyczka Morawii z Wisłą nie będzie dobrze wspominana!