sport

Międzynarodowy Bieg Rycerski w Ossolinie

Międzynarodowy Bieg Rycerski w Ossolinie

2 lipca w Ossolinie odbędzie się II Międzynarodowy Bieg Rycerski o Puchar Kanclerza Jerzego Ossolińskiego. Poza biegiem głównym na dystansie 6666 metrów, przewidziane są również biegi dla dzieci. Głównym organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie „Nasze dziedzictwo Ossolin”. Wśród uczestników biegu rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Nagrodą główną będzie telewizor plazmowy.

Bieg zaplanowano na 2 lipca, start i metę organizatorzy przewidują na placu koło Szkoły Podstawowej w Ossolinie (powiat sandomierski) start godzina 11.15. Bieg organizują Stowarzyszenie Nasze Dziedzictwo Ossolin, Ochotnicza Straż Pożarna w Ossolinie i Wilkowicach, Ochotnicza Straż Pożarna w Zakrzowie oraz Uczniowski Klub Sportowy „Orlik” w Klimontowie. Uczestnicy biegu przebiegną 6666 m po nawierzchni asfaltowej (5 km) oraz polnymi drogami (1,6km).
Przewidziano takie kategorie wiekowe jak: bieg open I-III, mężczyźni 14-35 lat, kobiety 14-35 lat, mężczyźni 36 lat i więcej, kobiety 36 lat i więcej.
Na zwycięzców będą czekać puchary, a na wszystkich biegaczy pamiątkowe medale.

Zgłoszenia do biegu przyjmowane będą na stronnie www.ossolin.pl
Do startu dopuszczeni zostaną zawodnicy którzy: ukończą przed 2 lipca 2017 14-ty rok życia, dokonają weryfikacji w Biurze Zawodów, przedstawią zaświadczenie lekarskie stwierdzające zdolność do udziału w biegu długodystansowym lub złożą oświadczenie wyrażające zgodę na udział w biegu na własną odpowiedzialność podpisane własnoręcznie. opłacą wpisowe określone w regulaminie.

Warunkiem dopuszczenia osób niepełnoletnich do startu jest obecność rodzica lub opiekuna prawnego(legitymującego się dokumentem ze zdjęciem) w momencie weryfikacji zawodnika w Biurze Zawodów lub posiadanie i przedłożenie, podczas weryfikacji zawodnika, pozwolenia na udział w biegach, podpisanego przez rodzica lub opiekuna.

UG Klimontów

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w sport

Kolejny udany start sandomierskich karateków

tsa24.com18 października 2021

Udany start podopiecznych Andrzeja Orłowskiego

tsa24.com4 października 2021

MP w fitness akrobatyczny

tsa24.com4 października 2021

Siatkarski weekend w Sandomierzu

tsa24.com4 października 2021

III Bieg Szklarski

tsa24.com27 września 2021

XII Triathlon Ziemi Sandomierskiej- Fotorelacja

tsa24.com23 sierpnia 2021

Niepowtarzalna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

tsa24.com23 sierpnia 2021

Trwają zapisy do trzeciej edycji Biegu Szklarskiego

tsa24.com17 sierpnia 2021

Sportowy tydzień z MOSIR-em

tsa24.com16 sierpnia 2021