Kronika Policyjna

Mieszkaniec Sandomierza groził i próbował potrącić 38-latka

Mieszkaniec Sandomierza groził i próbował potrącić 38-latka

Policjanci z Gorzyc ustalili tożsamość i zatrzymali 27-letniego , który podejrzany jest o narażenie mieszkańca Trześni na niebezpieczeństwo. Sprawca próbował go potrącić samochodem, był agresywny i wulgarny, groził pokrzywdzonemu oraz jego dziecku. Mężczyzna już usłyszał zarzuty.

W środę, policjanci zostali powiadomieniu o tym, że w Trześni w gminie Gorzyce, kierowca osobowego audi cofając, umyślnie usiłował potrącić 38-latka. Mężczyzna w porę odskoczył na bok. Ponadto, kierowca pojazdu miał być agresywny i wulgarny, groził 38-latkowi, że go zabije, dlatego pieszy w obawie o swoje zdrowie pobiegł na swoją posesję i zaalarmował stróżów prawa.

Funkcjonariusze od razu zajęli się sprawą. W wyniku podjętych czynności, potwierdzili wersję wydarzeń, ustalili tożsamość sprawcy i po kilku godzinach zatrzymali mężczyznę. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec Sandomierza, notowany w przeszłości za przestępstwa kryminalne. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci, na podstawie zebranego materiału dowodowego, przedstawili mężczyźnie dwa zarzuty popełnienia przestępstw. Ustalili, że podejrzany 27-latek uporczywie nękał pokrzywdzonego 38-latka i jego nieletnie dziecko, poprzez telefonowanie i wysyłanie smsów o różnych porach dnia i nocy, czym wzbudził u pokrzywdzonych poczucie zagrożenia.

Prokurator wobec podejrzanego mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych na odległość nie mniejszą niż 50 metrów oraz zakazu kontaktowania się z nimi, we wszelkich formach. Mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 pozbawienia wolności.

 

Źródło KMP Tarnobrzeg

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

  1. Marzena

    1 lipca 2020 at 06:20

    To nie prawda, mieszkaniec z Trzesnia ma żonę której nie szanuje i szantażuje na każdym kroku. Kobieta jest chora i gdy rozmawiała z kolegą nagle rozmową się urwała,pseudo mąż myślał że mają romans co jest nie prawdą. I gdy on przyszedł zapukał żeby zobaczyć czy z koleżanki wszystko ok to wyleciał on z nożem i zaczol go gonić , szybko wsiadł do auta a on przez uchyloną szybę próbował go jeszcze tym nożem walnąć, szybko zasuną szybę ale pan mu grozil zabije itp , zapalił samochód ruszył ze 2 metry do przodu i żeby go przestraszyć wbił wsteczny co widział bo szybko zwiał na podwórko i chłopak pojechał. A teraz najlepsze, on to zrobił specjalnie żeby już żona z kolegą się nie spotykała, a że pan komendant z Gorzyc i z panem z Trzesnia się znają to mu pomógł. Chłopak nawet nie zeznawał bo komendant sam sobie pisał zeznania a jak chłopak chciał coś powiedzieć to krzyczał i wulgarnie się odzywał i mówił że ty nic nie zobaczysz nawet z aktami sprawy się nie zapoznasz a jak spróbujesz to gozko pożałujesz. I co biedny chłopak ma zrobić? Jak to jemu grożono, od kiedy niby kamera nagrywa dźwięk z samochodu z zza zamkniętej szyby. To wielka ściema tym powinien się zająć ktoś inny żeby dojść po nitce do kłębka i pokazać jak działa policja w Gorzycach. Nie potrafią pomoc kobiecie którą nęka mąż się go bardzo boi lecz nie chce się do tego przyznać bo ja szantażuje że już córki nie zobaczy. I co taki pan z Trzesnia uciekł teraz za granicę czy do innego miasta takich ludzi jak on powinni zamykać a z tego co mi wiadomo to przed tym młodym chłopakiem był jeszcze ktoś inny . Tylko z tamtym poszło mu łatwiej przestraszył się i uciekł, a teraźniejszy po mimo przeciętych przewodów hamulcowych i odkręcone go koła nie uciekł . Złożył sprawę do Kielc. Jest masakra co policja robi jaka jest skorumpowana za to się ktoś powinien wziąć

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Uwaga ! Wypadek na moście w Sandomierzu

tsa24.com10 sierpnia 2020

Zapominamy o pandemii ?

tsa24.com5 sierpnia 2020

Uwaga! Kolejne zdarzenie drogowe

tsa24.com2 sierpnia 2020

Uwaga! Wypadek w miejscowości Grabina

tsa24.com2 sierpnia 2020

Wypadek w miejscowości Gierlachów

tsa24.com31 lipca 2020

Poszukiwania seniora zakończone sukcesem

tsa24.com31 lipca 2020

Uwaga mieszkańcy ! Nie dajmy się oszustom

tsa24.com29 lipca 2020

Szybkość i brawura za kierownicą – kolejne zatrzymanie prawa jazdy

tsa24.com27 lipca 2020

Niecodzienna wizyta z okazji Święta Policji

tsa24.com25 lipca 2020