sport

Nagrody dla zawodniczek Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”

Nagrody dla zawodniczek Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”

Podczas dzisiejszej zdalnej Sesji Rady Miasta Sandomierza miało miejsce przekazanie nagród finansowych zawodniczkom Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”. Panie – Dagmara Dominiczak, Aneta Czykier i Katarzyna Rodzik-Maliszewska otrzymały z rąk Marcina Marca Burmistrza Sandomierza oraz Radnych Rady Miasta Sandomierza nagrody za osiągniecie wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym.

Wybitne osiągnięcia zawodniczek sandomierskiego klubu przyczyniają się do wyjątkowej promocji miasta Sandomierza na arenie międzynarodowej. Wszystkie trzy Panie osiągnęły znaczące sukcesy na Mistrzostwach Polski Fitness, co pozwoliło na awans i start w Mistrzostwach Europy w Santa Susanna. Na arenie europejskiej Panie nie zeszły poniżej 5 miejsca w swoich kategoriach czyli bikini fitness i wellnes fitness, w tym Pani Dagmara Dominiczak wywalczyła kolejne w swojej karierze złoto. W listopadzie sportsmenka wzięła udział w Mistrzostwach Świata również w Santa Susanna i tam wywalczyła najwyższy stopień podium. Sukces był niezwykle spektakularny bowiem jest to już trzecie złoto Pani Dagmary Dominiczak w kategorii wellnes fitness.

Wnioski o przyznanie stypendium złożył Karol Bury Prezes Klubu LKS Sandomierz w uznaniu dla zasług zawodniczek swojego klubu. Wnioski zostały pozytywnie zaopiniowane, a nagrody trafią na konta sportsmenek, które mogą się poszczycić niecodziennymi sukcesami w swojej dyscyplinie sportowej.

Serdecznie gratulujemy tych wyjątkowych sukcesów, życzymy Paniom dobrej passy na kolejnych zawodach! Dziękujemy w imieniu władz, rady i całej społeczności miasta za godne reprezentowanie barw sandomierskiego klubu.

 

Źródło U.M. Sandomierz

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w sport

Podsumowanie szkolenia pływackiego

tsa24.com16 czerwca 2021

Świętokrzyski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych

tsa24.com16 czerwca 2021

Sukcesy sandomierskich akrobatek w Zblewie

tsa24.com2 czerwca 2021

Wielki sukces sandomierskich akrobatek

tsa24.com19 maja 2021

Memoriał Cichociemnych Spadochroniarzy AK

tsa24.com18 maja 2021

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Sandomierza

tsa24.com12 maja 2021

Pilnie ! Poszukiwani wolontariusze, którzy mogą wesprzeć rodziców Bartusia

tsa24.com21 kwietnia 2021

Aleksandra Skubida ze srebrem

tsa24.com15 marca 2021

Plac zabaw i siłownia zewnętrzna powstaną w Łukawie

tsa24.com5 marca 2021