sport

Nagrody dla zawodniczek Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”

Nagrody dla zawodniczek Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”

Podczas dzisiejszej zdalnej Sesji Rady Miasta Sandomierza miało miejsce przekazanie nagród finansowych zawodniczkom Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”. Panie – Dagmara Dominiczak, Aneta Czykier i Katarzyna Rodzik-Maliszewska otrzymały z rąk Marcina Marca Burmistrza Sandomierza oraz Radnych Rady Miasta Sandomierza nagrody za osiągniecie wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym.

Wybitne osiągnięcia zawodniczek sandomierskiego klubu przyczyniają się do wyjątkowej promocji miasta Sandomierza na arenie międzynarodowej. Wszystkie trzy Panie osiągnęły znaczące sukcesy na Mistrzostwach Polski Fitness, co pozwoliło na awans i start w Mistrzostwach Europy w Santa Susanna. Na arenie europejskiej Panie nie zeszły poniżej 5 miejsca w swoich kategoriach czyli bikini fitness i wellnes fitness, w tym Pani Dagmara Dominiczak wywalczyła kolejne w swojej karierze złoto. W listopadzie sportsmenka wzięła udział w Mistrzostwach Świata również w Santa Susanna i tam wywalczyła najwyższy stopień podium. Sukces był niezwykle spektakularny bowiem jest to już trzecie złoto Pani Dagmary Dominiczak w kategorii wellnes fitness.

Wnioski o przyznanie stypendium złożył Karol Bury Prezes Klubu LKS Sandomierz w uznaniu dla zasług zawodniczek swojego klubu. Wnioski zostały pozytywnie zaopiniowane, a nagrody trafią na konta sportsmenek, które mogą się poszczycić niecodziennymi sukcesami w swojej dyscyplinie sportowej.

Serdecznie gratulujemy tych wyjątkowych sukcesów, życzymy Paniom dobrej passy na kolejnych zawodach! Dziękujemy w imieniu władz, rady i całej społeczności miasta za godne reprezentowanie barw sandomierskiego klubu.

 

Źródło U.M. Sandomierz

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w sport

„VII Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Prezydenta miasta Katowic”

tsa24.com25 października 2021

Kolejny udany start sandomierskich karateków

tsa24.com18 października 2021

Udany start podopiecznych Andrzeja Orłowskiego

tsa24.com4 października 2021

MP w fitness akrobatyczny

tsa24.com4 października 2021

Siatkarski weekend w Sandomierzu

tsa24.com4 października 2021

III Bieg Szklarski

tsa24.com27 września 2021

XII Triathlon Ziemi Sandomierskiej- Fotorelacja

tsa24.com23 sierpnia 2021

Niepowtarzalna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

tsa24.com23 sierpnia 2021

Trwają zapisy do trzeciej edycji Biegu Szklarskiego

tsa24.com17 sierpnia 2021