sport

Nagrody dla zawodniczek Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”

Nagrody dla zawodniczek Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”

Podczas dzisiejszej zdalnej Sesji Rady Miasta Sandomierza miało miejsce przekazanie nagród finansowych zawodniczkom Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz”. Panie – Dagmara Dominiczak, Aneta Czykier i Katarzyna Rodzik-Maliszewska otrzymały z rąk Marcina Marca Burmistrza Sandomierza oraz Radnych Rady Miasta Sandomierza nagrody za osiągniecie wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym.

Wybitne osiągnięcia zawodniczek sandomierskiego klubu przyczyniają się do wyjątkowej promocji miasta Sandomierza na arenie międzynarodowej. Wszystkie trzy Panie osiągnęły znaczące sukcesy na Mistrzostwach Polski Fitness, co pozwoliło na awans i start w Mistrzostwach Europy w Santa Susanna. Na arenie europejskiej Panie nie zeszły poniżej 5 miejsca w swoich kategoriach czyli bikini fitness i wellnes fitness, w tym Pani Dagmara Dominiczak wywalczyła kolejne w swojej karierze złoto. W listopadzie sportsmenka wzięła udział w Mistrzostwach Świata również w Santa Susanna i tam wywalczyła najwyższy stopień podium. Sukces był niezwykle spektakularny bowiem jest to już trzecie złoto Pani Dagmary Dominiczak w kategorii wellnes fitness.

Wnioski o przyznanie stypendium złożył Karol Bury Prezes Klubu LKS Sandomierz w uznaniu dla zasług zawodniczek swojego klubu. Wnioski zostały pozytywnie zaopiniowane, a nagrody trafią na konta sportsmenek, które mogą się poszczycić niecodziennymi sukcesami w swojej dyscyplinie sportowej.

Serdecznie gratulujemy tych wyjątkowych sukcesów, życzymy Paniom dobrej passy na kolejnych zawodach! Dziękujemy w imieniu władz, rady i całej społeczności miasta za godne reprezentowanie barw sandomierskiego klubu.

 

Źródło U.M. Sandomierz

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w sport

Aleksandra Skubida ze srebrem

tsa24.com15 marca 2021

Plac zabaw i siłownia zewnętrzna powstaną w Łukawie

tsa24.com5 marca 2021

Atrakcyjna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

tsa24.com1 marca 2021

Rusza nasz V plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz talent.

tsa24.com9 lutego 2021

Medale sandomierskich karateków

tsa24.com19 października 2020

II Jarski Bieg Na Zdrowie

tsa24.com5 października 2020

Mecz SPR Wisła Sandomierz vs SMS ZPRP Kielce – relacja

tsa24.com4 października 2020

Nowy klub Xtreme Fitness w VIVO! Stalowa Wola

tsa24.com30 września 2020

Fotorelacja i wyniki  III Leśnego Charytatywnego Festiwalu Sportu

tsa24.com28 września 2020