Fotorelacje

Robotyka, bungee i zmagania bokserskie w Czwórce

Robotyka, bungee i zmagania bokserskie w Czwórce

Moc różnorodnych atrakcji czekała na uczestników Pikniku Rodzinnego, który odbył się 3 czerwca na boisku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Sandomierzu.

Program wydarzenia zawierał zarówno elementy artystyczne, edukacyjne jak i dużą porcję zabawy. Na scenie zaprezentowały się dzieci z Centrum Edukacji Artystycznej Gama i Talenty ze Szkoły Podstawowej nr 4. Uczestnicy imprezy mieli okazję zobaczyć również pokaz zmagań bokserskich. W sali gimnastycznej odbył się mecz piłki siatkowej, a równolegle chętni mogli wziąć udział w warsztatach z języka angielskiego i robotyki.

Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyły się warsztaty z pedagogiki zabawy wg metody dr M. Montessori. Były to pierwsze zajęcia promujące pedagogikę  Montessori w naszym regionie w związku z zamiarem uruchomienia przez Czwórkę oddziału pracującego wg zasad  Montessori już w roku szkolnym 2018/2019. Czas najmłodszych uczestników wypełniły zabawy na zjeżdżalni, bungee i placu zabaw, a także animacje i malowanie twarzy.

Podczas Pikniku odbyła się również loteria fantowa oraz kiermasz prac, wykonywanych przez uczniów w ciągu roku szkolnego. Dochody z loterii i kiermaszu zostaną przeznaczone za zakup wyposażania do interaktywnych kącików wypoczynkowych z siedziskami, półkami na książki oraz gry planszowe itp., które chcemy urządzić na szkolnych korytarzach.

-Pomysł zorganizowania Pikniku wywodził się z realizacji priorytetów szkoły, które koncentrują się na rodzinie, na szeroko rozumianej współpracy środowisk związanych ze szkołą i potrzebie ich integracji. Piknik rodzinny był okazją do lepszego poznania się, wspólnego spędzenia czasu i wymiany doświadczeń – powiedziała Małgorzata Szuba, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Sandomierzu.

W imprezie plenerowej wzięli udział nie tylko uczniowie szkoły, ale również ich rodzice, dziadkowie i znajomi. Na piknik przybyli również przedstawiciele władz miasta, na czele Burmistrzem Markiem Bronkowskim i Asystent Burmistrza Katarzyną Zioło oraz przedstawiciele Rady Miasta: Przewodniczący Rady Miasta Piotr Chojnacki i Przewodniczący Komisji Nauki, Oświaty Kultury i Sportu Robert Kurosz.

K.K.Palińska

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Fotorelacje

III Bieg Szklarski

tsa24.com27 września 2021

XII Triathlon Ziemi Sandomierskiej- Fotorelacja

tsa24.com23 sierpnia 2021

Klimontów – Kryształowe Berło dla Mirosława Baki

tsa24.com7 lipca 2021

Sandomierz w miniony weekend powitał wakacje

tsa24.com5 lipca 2021

XVI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Koprzywnica

tsa24.com3 marca 2020

Bal Mistrzów Sportu. Fotorelacja

tsa24.com10 lutego 2020

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS 28. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

tsa24.com9 stycznia 2020

NIETRZEŹWI KIEROWCY NA SANDOMIERSKICH DROGACH

tsa24.com3 stycznia 2020

Niezapomniana noc z gwiazdami sportu – fotorelacja

tsa24.com11 lutego 2019