W Sandomierzu

Nowoczesny beton PBI

Nowoczesny beton PBI

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Firma Polskie Budownictwo Infrastrukturalne Sp. z o.o. w Sandomierzu posiada w 100% polski kapitał i działa w branży budowlanej od 2002 roku.

W początkowym okresie swojej działalności spółka występowała pod nazwą Sandomierskie Kopalnie „Dolomitu” Sp. z o.o. w Sandomierzu a jej podstawowym zakresem działalności było urabianie złóż przy pomocy materiałów wybuchowych wraz z przerabianiem surowca na kruszywa dla potrzeb budownictwa drogowego oraz kubaturowego. Dynamiczny rozwój branży budowlanej w Polsce zaowocował powstaniem w 2015 roku betoniarni firmy PBI Sp. z o.o.

_DSC9207

Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz wysokiej jakości produktów w połączeniu z terminowością produkcji i dostaw, firma od początku rozwija się bardzo dynamicznie stając się lokalnym liderem w produkcji wyrobów z betonu. Głównym profilem działalności betoniarni jest sprzedaż betonu towarowego i produkcja prefabrykatów betonowych. Produkowane są również między innymi elementy betonowe do budowy dróg i autostrad takie jak: krawężniki i obrzeża, płyty chodnikowe, korytka ściekowe, płyty drogowe, płyty ażurowe oraz elementy betonowe budownictwa ogólnego: bloczki fundamentowe i galanteria betonowa.

Do produkcji wykorzystywane są najlepsze surowce, co w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami pozwala oferować najwyższej jakości produkty. Każde specjalne życzenia klientów przedsiębiorstwo PBI realizuje indywidualnie. Wszystkie produkowane wyroby podlegają ścisłej kontroli jakości. Wystawiane są deklaracje zgodności z Polską Normą i świadectwa jakości.

Od początku istnienia firmy prowadzona jest zdecydowana proekologiczną polityka w kwestii zarządzania surowcami i odpadami. W trosce o środowisko naturalne PBI współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami materiałów produkcyjnych, wytwarzanych w jak najmniej destruktywny dla środowiska sposób a także stosowane są proekologiczne technologie produkcji.

Grzegorz Poniedzielski

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Sandomierzu

Więcej w W Sandomierzu

Bartuś Przychodzki zebrał kwotę na najdroższy lek świata !

tsa24.com21 października 2021

Złodzieje pracują też na cmentarzu. Zachowaj czujność !

tsa24.com19 października 2021

43. rocznica wyboru Karola Wojtyły na głowę Stolicy Apostolskiej

tsa24.com18 października 2021

„Żywe obrazy historii” w ramach Odpustu bł. Wincentego Kadłubka

tsa24.com15 października 2021

Wystawa fotografii reportażowej pt. „NURSES ON THE FRONT LINE” otwarta

tsa24.com15 października 2021

Wręczono odznaki „Przyjaciel Osób Niewidomych”

tsa24.com14 października 2021

Spotkanie w ramach Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego

tsa24.com13 października 2021

Sandomierskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

tsa24.com13 października 2021

Inauguracja roku akademickiego 2021/2022

tsa24.com13 października 2021