W Sandomierzu

Nowoczesny beton PBI

Nowoczesny beton PBI

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Firma Polskie Budownictwo Infrastrukturalne Sp. z o.o. w Sandomierzu posiada w 100% polski kapitał i działa w branży budowlanej od 2002 roku.

W początkowym okresie swojej działalności spółka występowała pod nazwą Sandomierskie Kopalnie „Dolomitu” Sp. z o.o. w Sandomierzu a jej podstawowym zakresem działalności było urabianie złóż przy pomocy materiałów wybuchowych wraz z przerabianiem surowca na kruszywa dla potrzeb budownictwa drogowego oraz kubaturowego. Dynamiczny rozwój branży budowlanej w Polsce zaowocował powstaniem w 2015 roku betoniarni firmy PBI Sp. z o.o.

_DSC9207

Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz wysokiej jakości produktów w połączeniu z terminowością produkcji i dostaw, firma od początku rozwija się bardzo dynamicznie stając się lokalnym liderem w produkcji wyrobów z betonu. Głównym profilem działalności betoniarni jest sprzedaż betonu towarowego i produkcja prefabrykatów betonowych. Produkowane są również między innymi elementy betonowe do budowy dróg i autostrad takie jak: krawężniki i obrzeża, płyty chodnikowe, korytka ściekowe, płyty drogowe, płyty ażurowe oraz elementy betonowe budownictwa ogólnego: bloczki fundamentowe i galanteria betonowa.

Do produkcji wykorzystywane są najlepsze surowce, co w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami pozwala oferować najwyższej jakości produkty. Każde specjalne życzenia klientów przedsiębiorstwo PBI realizuje indywidualnie. Wszystkie produkowane wyroby podlegają ścisłej kontroli jakości. Wystawiane są deklaracje zgodności z Polską Normą i świadectwa jakości.

Od początku istnienia firmy prowadzona jest zdecydowana proekologiczną polityka w kwestii zarządzania surowcami i odpadami. W trosce o środowisko naturalne PBI współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami materiałów produkcyjnych, wytwarzanych w jak najmniej destruktywny dla środowiska sposób a także stosowane są proekologiczne technologie produkcji.

Grzegorz Poniedzielski

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Sandomierzu

Więcej w W Sandomierzu

List samorządowców do Premiera Mateusza Morawieckiego

tsa24.com14 kwietnia 2021

Ratuj bezdomne zwierzaki z Sandomierza przed groźnymi kleszczami

tsa24.com14 kwietnia 2021

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

tsa24.com13 kwietnia 2021

„Kto ma, niech coś wrzuci. Kto nie ma, niech sobie weźmie”

tsa24.com12 kwietnia 2021

Podpisano umowę na zakup nowych autobusów

tsa24.com12 kwietnia 2021

Oddali hołd w 11. rocznicę katastrofy smoleńskiej

tsa24.com12 kwietnia 2021

Piekny gest parafian z Sandomierszczyzny dla Bartusia

tsa24.com12 kwietnia 2021

Jacek Kuliga nowym komendantem Staży Miejskiej w Sandomierzu

tsa24.com8 kwietnia 2021

Nowa edycja Zielonej ławeczki

tsa24.com8 kwietnia 2021