W Sandomierzu

Nowoczesny beton PBI

Nowoczesny beton PBI

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Firma Polskie Budownictwo Infrastrukturalne Sp. z o.o. w Sandomierzu posiada w 100% polski kapitał i działa w branży budowlanej od 2002 roku.

W początkowym okresie swojej działalności spółka występowała pod nazwą Sandomierskie Kopalnie „Dolomitu” Sp. z o.o. w Sandomierzu a jej podstawowym zakresem działalności było urabianie złóż przy pomocy materiałów wybuchowych wraz z przerabianiem surowca na kruszywa dla potrzeb budownictwa drogowego oraz kubaturowego. Dynamiczny rozwój branży budowlanej w Polsce zaowocował powstaniem w 2015 roku betoniarni firmy PBI Sp. z o.o.

_DSC9207

Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz wysokiej jakości produktów w połączeniu z terminowością produkcji i dostaw, firma od początku rozwija się bardzo dynamicznie stając się lokalnym liderem w produkcji wyrobów z betonu. Głównym profilem działalności betoniarni jest sprzedaż betonu towarowego i produkcja prefabrykatów betonowych. Produkowane są również między innymi elementy betonowe do budowy dróg i autostrad takie jak: krawężniki i obrzeża, płyty chodnikowe, korytka ściekowe, płyty drogowe, płyty ażurowe oraz elementy betonowe budownictwa ogólnego: bloczki fundamentowe i galanteria betonowa.

Do produkcji wykorzystywane są najlepsze surowce, co w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami pozwala oferować najwyższej jakości produkty. Każde specjalne życzenia klientów przedsiębiorstwo PBI realizuje indywidualnie. Wszystkie produkowane wyroby podlegają ścisłej kontroli jakości. Wystawiane są deklaracje zgodności z Polską Normą i świadectwa jakości.

Od początku istnienia firmy prowadzona jest zdecydowana proekologiczną polityka w kwestii zarządzania surowcami i odpadami. W trosce o środowisko naturalne PBI współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami materiałów produkcyjnych, wytwarzanych w jak najmniej destruktywny dla środowiska sposób a także stosowane są proekologiczne technologie produkcji.

Grzegorz Poniedzielski

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Sandomierzu

Więcej w W Sandomierzu

Dzień Babci i Dziadka – Czego im życzyć? Aby byli Bezpieczni !

tsa24.com21 stycznia 2021

Bądźmy odpowiedzialni -Oszczędzajmy wodę !

tsa24.com21 stycznia 2021

Spotkanie opłatkowe gospodarzy miast papieskich

tsa24.com21 stycznia 2021

29. Finał WOŚP Sztab Sandomierz #2484

tsa24.com20 stycznia 2021

Zima w mieście 2021

tsa24.com20 stycznia 2021

Konkurs dla organizacji pozarządowych

tsa24.com19 stycznia 2021

Nagrody Publiczności w konkursie “Porównania 29”

tsa24.com19 stycznia 2021

Dzień Babci i Dziadka w Sandomierzu akcja profilaktyczna

tsa24.com15 stycznia 2021

Wzmocniono ochronę przeciwpowodziową Sandomierza

tsa24.com14 stycznia 2021