W powiecie

Nowy burmistrz Koprzywnicy? Tak, ale tylko na jeden dzień….

Nowy burmistrz Koprzywnicy? Tak, ale tylko na jeden dzień….

Pan Łukasz Motyl, przedsiębiorca z Koprzywnicy przez jeden dzień, 2 lutego pełnił honory i obowiązki na urzędzie Burmistrza Miasta i Gminy Koprzywnica. “Jednodniowy” burmistrz zastąpił na fotelu burmistrz Aleksandrę Klubińską, a wszystko dzięki wygranej licytacji podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Koprzywnicy.
Jeden dzień pracy w fotelu Burmistrza Miasta i Gminy Koprzywnica podczas 28. Finału WOŚP Pan Łukasz Motyl wylicytował za 1 tysiąc 500 złotych. Niestety pandemia uniemożliwiła objęcie urzędu w ubiegłym roku. Dlatego tym dniem był 2 luty 2021 roku.
Na “jednodniowego” burmistrza, który przyszedł z bukietem kwiatów w gabinecie czekała już burmistrz Aleksandra Klubińska, zastępca burmistrza Mirosław Kępa, sekretarz Remigiusz Łukawski oraz skarbnik Anna Dudek.
Burmistrz Aleksandra Klubińska, przekazując swój fotel Panu Łukaszowi Motylowi, zapowiedziała, że będzie to dzień wytężonej pracy. – Drugi luty to wyjątkowy dzień w naszym urzędzie. Gościmy Pana Łukasza Motyla, który w 2020 roku podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytował dzień w fotelu Burmistrza Miasta i Gminy Koprzywnica. Jest mi go dzisiaj niezmiernie miło gościć. W zeszłym roku wybuchła pandemia i nie udało nam się spotkać, ale co się odwlecze, to nie uciecze. To będzie intensywny dzień. Przejdziemy po urzędzie. Pan Łukasz zapozna się z pracownikami wydziałów. Planujemy udział w komisjach stałych Rady Miejskiej, które odbywają się w związku z planowaną na 5 lutego sesją budżetową.
Pan Łukasz Motyl jako “jednodniowy” burmistrz zapowiedział, że planuje zwiększyć budżet na działalność klubu sportowego, któremu mocno kibicuję, a że przed nami sesja budżetowa, wszystko może się zdarzyć – zapowiedział Łukasz Motyl.
Źródło Gmina Koprzywnica

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Pierwsze Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet

tsa24.com4 marca 2021

Budowa sieci wodociągowej na terenie gminy Klimontów

tsa24.com3 marca 2021

Pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Złota

tsa24.com3 marca 2021

Urząd Gminy w Samborcu włącza się w akcję #applechallenge

tsa24.com3 marca 2021

W Samborcu wybudowany zostanie nowy most w ciągu drogi krajowej nr 79

tsa24.com2 marca 2021

Pożar budynku w miejscowości Trzebiesławice

tsa24.com2 marca 2021

Huta Stalowa Wola na rzecz walki z Covid-19

tsa24.com1 marca 2021

Nurkowanie podlodowe Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno- Nurkowego

tsa24.com26 lutego 2021

OSP w Gałkowicach z nowoczesnym sprzętem

tsa24.com26 lutego 2021