W powiecie

Nowy burmistrz Koprzywnicy? Tak, ale tylko na jeden dzień….

Nowy burmistrz Koprzywnicy? Tak, ale tylko na jeden dzień….

Pan Łukasz Motyl, przedsiębiorca z Koprzywnicy przez jeden dzień, 2 lutego pełnił honory i obowiązki na urzędzie Burmistrza Miasta i Gminy Koprzywnica. „Jednodniowy” burmistrz zastąpił na fotelu burmistrz Aleksandrę Klubińską, a wszystko dzięki wygranej licytacji podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Koprzywnicy.
Jeden dzień pracy w fotelu Burmistrza Miasta i Gminy Koprzywnica podczas 28. Finału WOŚP Pan Łukasz Motyl wylicytował za 1 tysiąc 500 złotych. Niestety pandemia uniemożliwiła objęcie urzędu w ubiegłym roku. Dlatego tym dniem był 2 luty 2021 roku.
Na „jednodniowego” burmistrza, który przyszedł z bukietem kwiatów w gabinecie czekała już burmistrz Aleksandra Klubińska, zastępca burmistrza Mirosław Kępa, sekretarz Remigiusz Łukawski oraz skarbnik Anna Dudek.
Burmistrz Aleksandra Klubińska, przekazując swój fotel Panu Łukaszowi Motylowi, zapowiedziała, że będzie to dzień wytężonej pracy. – Drugi luty to wyjątkowy dzień w naszym urzędzie. Gościmy Pana Łukasza Motyla, który w 2020 roku podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytował dzień w fotelu Burmistrza Miasta i Gminy Koprzywnica. Jest mi go dzisiaj niezmiernie miło gościć. W zeszłym roku wybuchła pandemia i nie udało nam się spotkać, ale co się odwlecze, to nie uciecze. To będzie intensywny dzień. Przejdziemy po urzędzie. Pan Łukasz zapozna się z pracownikami wydziałów. Planujemy udział w komisjach stałych Rady Miejskiej, które odbywają się w związku z planowaną na 5 lutego sesją budżetową.
Pan Łukasz Motyl jako „jednodniowy” burmistrz zapowiedział, że planuje zwiększyć budżet na działalność klubu sportowego, któremu mocno kibicuję, a że przed nami sesja budżetowa, wszystko może się zdarzyć – zapowiedział Łukasz Motyl.
Źródło Gmina Koprzywnica

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Bezpieczeństwo podczas nadchodzącego weekendu

tsa24.com29 października 2021

Szarpanie za mundur i obelgi nie pomogły

tsa24.com29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zmiana organizacji ruchu

tsa24.com29 października 2021

Koprzywnickie Bziuki- na Krajowej Liście Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego

tsa24.com26 października 2021

Dniówka w sadzie Wójta Gminy Samborzec odpracowana

tsa24.com26 października 2021

Zbiórka nakrętek dla małej Igi

tsa24.com26 października 2021

II miejsce dla KGW Klimontowianki za potrawę z gęsiny

tsa24.com22 października 2021

Bartuś Przychodzki zebrał kwotę na najdroższy lek świata !

tsa24.com21 października 2021

Złodzieje pracują też na cmentarzu. Zachowaj czujność !

tsa24.com19 października 2021