W powiecie

Nowy burmistrz Koprzywnicy? Tak, ale tylko na jeden dzień….

Nowy burmistrz Koprzywnicy? Tak, ale tylko na jeden dzień….

Pan Łukasz Motyl, przedsiębiorca z Koprzywnicy przez jeden dzień, 2 lutego pełnił honory i obowiązki na urzędzie Burmistrza Miasta i Gminy Koprzywnica. “Jednodniowy” burmistrz zastąpił na fotelu burmistrz Aleksandrę Klubińską, a wszystko dzięki wygranej licytacji podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Koprzywnicy.
Jeden dzień pracy w fotelu Burmistrza Miasta i Gminy Koprzywnica podczas 28. Finału WOŚP Pan Łukasz Motyl wylicytował za 1 tysiąc 500 złotych. Niestety pandemia uniemożliwiła objęcie urzędu w ubiegłym roku. Dlatego tym dniem był 2 luty 2021 roku.
Na “jednodniowego” burmistrza, który przyszedł z bukietem kwiatów w gabinecie czekała już burmistrz Aleksandra Klubińska, zastępca burmistrza Mirosław Kępa, sekretarz Remigiusz Łukawski oraz skarbnik Anna Dudek.
Burmistrz Aleksandra Klubińska, przekazując swój fotel Panu Łukaszowi Motylowi, zapowiedziała, że będzie to dzień wytężonej pracy. – Drugi luty to wyjątkowy dzień w naszym urzędzie. Gościmy Pana Łukasza Motyla, który w 2020 roku podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytował dzień w fotelu Burmistrza Miasta i Gminy Koprzywnica. Jest mi go dzisiaj niezmiernie miło gościć. W zeszłym roku wybuchła pandemia i nie udało nam się spotkać, ale co się odwlecze, to nie uciecze. To będzie intensywny dzień. Przejdziemy po urzędzie. Pan Łukasz zapozna się z pracownikami wydziałów. Planujemy udział w komisjach stałych Rady Miejskiej, które odbywają się w związku z planowaną na 5 lutego sesją budżetową.
Pan Łukasz Motyl jako “jednodniowy” burmistrz zapowiedział, że planuje zwiększyć budżet na działalność klubu sportowego, któremu mocno kibicuję, a że przed nami sesja budżetowa, wszystko może się zdarzyć – zapowiedział Łukasz Motyl.
Źródło Gmina Koprzywnica

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Będzie modernizacja bieżni na stadionie

tsa24.com23 lipca 2021

Uważajcie na oszustów internetowych

tsa24.com23 lipca 2021

Jubileusz setnych urodzin mieszkańca Chrapanowa

tsa24.com23 lipca 2021

Dofinansowanie dla gminy na działalność klubów seniora

tsa24.com21 lipca 2021

Nowy mikrobus dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Zawichoście

tsa24.com20 lipca 2021

Żłobek “Wesołe Maluszki” w Samborcu

tsa24.com16 lipca 2021

Uwaga! Miejscowość Łukawa – tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty !

tsa24.com8 lipca 2021

Klimontów – Kryształowe Berło dla Mirosława Baki

tsa24.com7 lipca 2021

“Profilaktyka 40 PLUS”- Masz 40 lat? Skorzystaj z darmowych badań

tsa24.com7 lipca 2021