Rozrywka

Obitko, Węgrzynowski i Sulik zwyciężają w naszym plebiscycie.

8 lutego w Dworze Dwikozy odbyła się Gala Finałowa  IV Plebiscytu sportowego portalu tsa24.com ze specjalnym udziałem Tomasza Kucharskiego ,dwukrotnego mistrza olimpijskiego . Na Bal przybył minister Bartłomiej Sienkiewicz, a po raz kolejny patronat nad wydarzeniem objęła vice minister sportu Anna Krupka. Zaproszeni goście zobaczyli również występ iluzjonisty  Macieja Kozłowskiego znanego między innymi z programu Mam Talent. Kapituła plebiscytu uhonorowała 3 firmy które w sposób szczególny wspierają lokalny sport ,Superior Industries  , Vivo Stalowa Wola oraz Autorud . Nagrodę specjalną przygotował znany i ceniony złotnik sandomierski Cezary Łutowicz.

W kategorii Talent trzecie miejsce zdobył Cezary Charszla  (392 głosów). Na drugim uplasował się Mateusz Kabata (473 głosy). Zwyciężył Jakub Obitko  (592 głosów). Sponsorem tej kategorii była Mrówka Łoniów .

W kategorii Trener trzecie miejsce z ilością 177 głosów zdobył Rafał Wójcik Drugie miejsce należy do Adama  Krakowiaka (224 głosy). Zwyciężył z ilością 254 głosów Adam Węgrzynowski. Sponsorem tej kategorii była firm LEXMAL Dariusz Malinowski

W kategorii Zawodnik trzecie miejsce zdobył Tomasz Cupisz z ilością 299 głosów. Drugi był Krzysztof Zawiślak  (449 głosów), a zwyciężyła Aleksandra Sulik zdobywając 495 głosy. Mecenasem tej kategorii była firma Autorud  ONLINE