Rozrywka

Obitko, Węgrzynowski i Sulik zwyciężają w naszym plebiscycie.

8 lutego w Dworze Dwikozy odbyła się Gala Finałowa  IV Plebiscytu sportowego portalu tsa24.com ze specjalnym udziałem Tomasza Kucharskiego ,dwukrotnego mistrza olimpijskiego . Na Bal przybył minister Bartłomiej Sienkiewicz, a po raz kolejny patronat nad wydarzeniem objęła vice minister sportu Anna Krupka. Zaproszeni goście zobaczyli również występ iluzjonisty  Macieja Kozłowskiego znanego między innymi z programu Mam Talent. Kapituła plebiscytu uhonorowała 3 firmy które w sposób szczególny wspierają lokalny sport ,Superior Industries  , Vivo Stalowa Wola oraz Autorud . Nagrodę specjalną przygotował znany i ceniony złotnik sandomierski Cezary Łutowicz.

W kategorii Talent trzecie miejsce zdobył Cezary Charszla  (392 głosów). Na drugim uplasował się Mateusz Kabata (473 głosy). Zwyciężył Jakub Obitko  (592 głosów). Sponsorem tej kategorii była Mrówka Łoniów .

W kategorii Trener trzecie miejsce z ilością 177 głosów zdobył Rafał Wójcik Drugie miejsce należy do Adama  Krakowiaka (224 głosy). Zwyciężył z ilością 254 głosów Adam Węgrzynowski. Sponsorem tej kategorii była firm LEXMAL Dariusz Malinowski

W kategorii Zawodnik trzecie miejsce zdobył Tomasz Cupisz z ilością 299 głosów. Drugi był Krzysztof Zawiślak  (449 głosów), a zwyciężyła Aleksandra Sulik zdobywając 495 głosy. Mecenasem tej kategorii była firma Autorud  ONLINE

Weronika Przestój

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozrywka

Więcej w Rozrywka

Kąpielisko w Koprzywnicy zamknięte do odwołania !

tsa24.com4 sierpnia 2020

Piknik Rodzinny z SKS Wisła Sandomierz

tsa24.com22 lipca 2020

Województwo zaprasza na Świętokrzyskie Cup – wakacyjny turniej online w FIFA 20!