TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU (praca tymczasowa, kontrakty długoterminowe)

Informacje kontaktowe
Kontakt Elżbiera Czerwonka - INFINI Groupe Sp. z o.o.
500574697
PLN 0.00
Więcej informacji

Agencja Pracy Tymczasowej INFINI Groupe Sp. z o.o (nr cert. KRAZ: 11778) poszukuje pracowników na stanowisko:
TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU
do pracy u sprawdzonego klienta francuskiego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Remont i modernizacja maszyn różnego typu (konwencjonalnych oraz CNC różnych marek)
- Montaż, demontaż, serwis i uruchomienie maszyn konwencjonalnych oraz CNC
- Kompletne czyszczenie maszyn
- Kontrole organów mechanicznych, elektrycznych, pneumatycznych oraz hydraulicznych

WYMAGANIA:
- Doświadczenie w zakresie obsługi i/lub renowacji maszyn
- Znajomość języka francuskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
- Samodzielność w wykonywaniu prac
- Odpowiedzialność za wykonaną prace oraz powierzone materiały i narzędzia
- Szybkość i dokładność pracy
Mile widziane: prawo jazdy kat. B, doświadczenie w programowaniu maszyn

OFERTA:
- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
-Wynagrodzenie godzinowe w zależności od doświadczenia (min 9,70 €)
- Nadgodziny płatne (powyżej 36h/tydzień)
- Bezpłatne zakwaterowanie na terenie Francji
- Możliwość docelowego zatrudnienia na kontrakcie francuskim

Osoby zainteresowany ofertą pracy prosimy o przesłanie cv z dokładnym opisem doświadczenia na adres: kontakt@infini-groupe.com, załączając w nim klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm..

Kontaktujemy się z wybranymi osobami, które spełniają w/w wymagania.