Atrakcyjny dom Stalowa Wola - Piaski


Informacje kontaktowe
Kontakt Robert
695422455
PLN 0.00
Więcej informacji

Jeśli szukasz domu poza miastem, proponuję zakup nieruchomości w Stalowej Woli – Piaski.
Jest to ostatnia tak dobrze położona nieruchomość w tej okolicy ( graniczy z lasem ) , cisza i spokój pozwalają zapomnieć o codziennym zgiełku. Oferta idealna dla rodziny z dziećmi.
Powierzchnia domu wynosi 95 m2. Budynek usytuowany jest na prostokątnej płaskiej działce o powierzchni 1227 m2. Działka zadbana z licznymi drzewami i krzewami ( dodatkowo drewniana altanka i tunel foliowy ). Działka w pełni ogrodzona płotem wykonanym z metalu.
Na parterze znajduje się wiatrołap ( ganek ) , hall ( terakota ) , niezależna toaleta ( terakota , kafelki ), łazienka z wanną i umywalką ( terakota , kafelki ), kuchnia ( terakota ) , pokój , sypialnia , pokój dzienny z wyjściem na taras przez funkcjonalny przedpokój . We wszystkich pokojach parkiet bukowy.
Na górze –pokój z balkonem ( wejście schodami wykonanymi z drewna bukowego).
Dodatkową przestrzenią jest jeszcze duży strych, który pomieści wszystkie przedmioty, z których nie korzysta się codziennie.
Pod domem piwnica z pomieszczeniami gospodarczymi . Ogrzewanie domu i ciepła woda piec gazowy Junkers + niezależny piec do ogrzewania na węgiel/drewno. Dodatkowym atutem jest niezależna pompa wody , która jest używana do podlewania ogrodu.
Wszystkie media : gaz, prąd, woda , telefon, telewizja satelitarna – w domu.
Poza domem znajduje się oddzielny garaż ( nowa automatyczna brama garażowa Wiśniowski) , w tym samym kompleksie 2 niezależne pomieszczenia gospodarcze.
Dojazd do posesji asfaltem z własną zatoczką.
Sprzedaż bezpośrednio – bez pośredników !
Kontakt: 695 422 455 ( po godzinie 16 ).