Open Day w Lejdis Studio,13.09.2015,w godz.13-17


Informacje kontaktowe
Kontakt Szkoła Tańca i Fitness
606313235
PLN 0.00
Więcej informacji

Lejdis Studio Szkoła Tańca Pole Dance, Studio Tańca i Fitnessu
Zaprasza na Open Day
13.09.2015 (niedziela) od godz. 13.00 do godz. 17.00

Dzień Otwarty to doskonała okazja żeby skorzystać bezpłatnie z zajęć oferowanych przez naszą Szkołę, to również możliwość poznania Instruktorów oraz ich sposobu prowadzenia zajęć.
Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa Pokazy Instruktorskie, Pokazy Klientów naszej Szkoły, lekcje makijażu i pielęgnacji ciała, konkursy z nagrodami, atrakcyjne zniżki od naszych Partnerów i wiele innych atrakcji.

Czas na nowe wyzwania! I zupełnie nowe doznania…Czy jesteście gotowe? Odważcie się i spróbujcie swoich sił w Pole Dance (tańcu na rurze), obudźcie swoją kobiecość na zajęciach Burleski, Sexy Dance, Tańca na Szpilkach i wielu innych, kobiecych stylach tańca.Co powiecie na lekcję Zumby, Fit Ball, czy BPU (brzuch, pośladki, uda)? Po każdych zajęciach będzie możliwość zapisywania się na wybrany kurs.
Będzie można porozmawiać z Instruktorami, dowiedzieć się więcej o różnych stylach tańca oraz zapisać się na zajęcia z 20% zniżką 🙂 W tym dniu karta członkowska w promocyjnej cenie 20 zł. zamiast 100 zł.

Wypełniając ankietę bierzecie udział w losowaniu wielu nagród. Do wygrania wejściówki i karnety na dowolne zajęcia w Lejdis Studio, indywidualne zajęcia taneczne lub Pole Dance z instruktorem, karty członkowskie, zniżki, darmowe kupony do salonów partnerskich i inne.
Nie zapomnijcie powiedzieć o Open Day koleżankom, przyjaciółkom, znajomym i nieznajomym!
Spędźcie niedzielę razem z nami, w atmosferze zabawy i tańca.
Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w naszym Studio może być Wasz. Wystarczy polubić i udostępnić post (Open Day) na FB.

Lejdis Studio
ul. Okulickiego 83, Stalowa