Sprzedam nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie


Informacje kontaktowe
Kontakt Właściciel
607270229
PLN 215,000.00
Więcej informacji

Sprzedam nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie zakończonym w sierpniu o powierzchni 54 metry kwadratowe w wieżowcu przy ulicy Poniatowskiego w centrum miasta. Mieszkanie wykończone jest w nowoczesnym stylu.
Zamontowano nowe okna PCV, drzwi wejściowe anty-włamaniowe i wewnętrzne. Wymieniono instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, a także zmodernizowano instalację centralnego ogrzewania, wraz z wymianą wszystkich grzejników i termostatów.
Powierzchnię mieszkania stanowią:
- duża kuchnia połączona z salonem
- dwie sypialnie z wyjściem na duży balkon
- przedpokój
- łazienka
Pomieszczenia kuchni, przedpokoju i łazienki posiadają nową zabudowę meblową wykonaną na wymiar. Kuchnia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt AGD, tj. zmywarka, płyta gazowa, piekarnik, lodówka i okap. Cały sprzęt jest nowy (nieużywany) i objęty co najmniej roczną gwarancją producenta.
Ściany mieszkania w całości pokryte są gładzią szpachlową, sufity podwieszone z oświetleniem halogenowym i LED.
Do mieszkania należy wyremontowane pomieszczenie gospodarcze na klatce schodowej oraz duża piwnica. Mieszkanie jest jasne, dwustronne, dobrze nasłonecznione, z ładnym widokiem na panoramę miasta. Pokoje są ustawne, z największego wyjście na balkon typu loggia. Mieszkanie jest ciepłe w związku z przeprowadzoną niedawno termomodernizacją. Miesięczna opłata za mieszkanie wynosi około 350zł (fundusz remontowy, opłata co, koszty eksploatacji).
Lokalizacja mieszkania jest atrakcyjna ze względu na bliskość szkół, przedszkoli, żłobka, placu zabaw, sklepów i przychodni.
Cena do negocjacji.

kontakt:
tel. 607 270 229