Potrzebna opiekunka z dobrym niemieckim do Pani Rity

Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt PonaCare
158441785
PLN 4,000.00
Więcej informacji

Firma PonaCare wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11179 poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekunki osób starszych.

Miejsce Pracy: Niemcy
Pani Rita jest osobą samotną. Choruje na depresję, jest osobą poruszająca się na wózku inwalidzkim. Wymaga wiele cierpliwości i wyrozumiałości.
Obowiązki: Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie), Proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)

Oferujemy:
- Legalne i bezpieczne zatrudnienie
- Opłacone składki ZUS od średniej krajowej
- Wynagrodzenie do 5 tyś. zł netto miesięcznie
- Zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie
- Zwrot kosztów podróży
- Elastyczne terminy i zasady wyjazdów

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub starszą,
- mile widziane referencje.