Projektowanie kostki brukowej, Projektowanie ogrodów, Projektowanie ogrodzeń, tarasów, placów zabaw


Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt Ogrody Agnieszki
698676070
Visit Website
PLN 0.00
Więcej informacji

Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli prywatnych ogrodów, jak również do instytucji, urzędów, właścicieli hoteli i pensjonatów, którzy pragną funkcjonalnie, estetycznie i zgodnie ze sztuką projektową zaaranżować przestrzeń wokół budynków, którymi zarządzają.

Naszą specjalnością są: projektowanie kostki brukowej, projektowanie ogrodów, projektowanie ogrodzeń, tarasów i placów zabaw.
Szereg wykonanych projektów nawierzchni z kostki brukowej i ogrodów dla klientów indywidualnych i instytucji, projektów placów zabaw w terenach miejskich oraz należących do przedszkoli, projektów komunikacji i zieleni przed hotelami czy zagospodarowanie terenu wokół ośrodka rehabilitacyjno-wypoczynkowego, gwarantują, że dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które znajduje odzwierciedlenie w przygotowywanej dokumentacji projektowej i późniejszych realizacjach.

Dzięki wiedzy zdobytej podczas kierunkowych studiów oraz doświadczeniu w projektowaniu nawierzchni z kostki brukowej oraz projektowaniu ogrodów możemy stworzyć dla Państwa ogród, w którym przebieg ciągów komunikacyjnych, linii ogrodowych oraz nasadzenia roślinne będą tworzyły spójną całość. Projekty, które tworzymy wykonywane są z zachowaniem zasad aranżowania terenów zieleni, takich jak: właściwy dobór roślin z uwzględnieniem rodzaju podłoża i nasłonecznienia terenu, zachowanie piętrowości przy komponowaniu roślin oraz przemienność kolorystyczna w zależności od okresu kwitnienia.

Decydując się na współpracę z nami, wybieracie Państwo firmę z wieloletnim doświadczeniem popartym zdobyciem szczegółowej wiedzy z zakresu zagospodarowania terenów wokół budynków użyteczności publicznej, jak i wokół domów jednorodzinnych.
Powierzając nam wykonanie usług: projekto