Projektowanie kostki brukowej, Projektowanie ogrodów, Projektowanie ogrodzeń, tarasów, placów zabaw


Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt Ogrody Agnieszki
+48698676070
Visit Website
PLN 0.00
Więcej informacji

Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli prywatnych ogrodów, jak również do instytucji, urzędów, właścicieli hoteli i pensjonatów, którzy pragną funkcjonalnie, estetycznie i zgodnie ze sztuką projektową zaaranżować przestrzeń wokół budynków, którymi zarządzają.

Naszą specjalnością są: projektowanie kostki brukowej, projektowanie ogrodów, projektowanie ogrodzeń, tarasów i placów zabaw.
Szereg wykonanych projektów nawierzchni z kostki brukowej i ogrodów dla klientów indywidualnych i instytucji, projektów placów zabaw w terenach miejskich oraz należących do przedszkoli, projektów komunikacji i zieleni przed hotelami czy zagospodarowanie terenu wokół ośrodka rehabilitacyjno-wypoczynkowego, gwarantują, że dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które znajduje odzwierciedlenie w przygotowywanej dokumentacji projektowej i późniejszych realizacjach.

Dzięki wiedzy zdobytej podczas kierunkowych studiów oraz doświadczeniu w projektowaniu nawierzchni z kostki brukowej oraz projektowaniu ogrodów możemy stworzyć dla Państwa ogród, w którym przebieg ciągów komunikacyjnych, linii ogrodowych oraz nasadzenia roślinne będą tworzyły spójną całość. Projekty, które tworzymy wykonywane są z zachowaniem zasad aranżowania terenów zieleni, takich jak: właściwy dobór roślin z uwzględnieniem rodzaju podłoża i nasłonecznienia terenu, zachowanie piętrowości przy komponowaniu roślin oraz przemienność kolorystyczna w zależności od okresu kwitnienia.

Decydując się na współpracę z nami, wybieracie Państwo firmę z wieloletnim doświadczeniem popartym zdobyciem szczegółowej wiedzy z zakresu zagospodarowania terenów wokół budynków użyteczności publicznej, jak i wokół domów jednorodzinnych.
Powierzając nam wykonanie usług: projekto