PRACA NA WAKACJE !!! Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt Izabela
605735492
Visit Website
PLN 0.00
Więcej informacji

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - gwarantujemy pakiet profesjonalnych szkoleń wdrażających do stanowiska.

W związku z rozwojem nowego projektu poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży.

Miejsce pracy: STALOWA WOLA

Jakie będą Twoje zadania?

- prezentacja produktów jednej z największych firm z branży luksusowej porcelany, szkła i dekoracji wnętrz ze Skandynawii,
- przyjmowanie zamówień,
- aktualizowanie danych klienta w systemie teleinformatycznym.

Czego oczekujemy?

- wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,
- dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin (praca zmianowa w godzinach 09:00-20:30),
- bardzo dobrej dykcji,
- zdolności do szybkiego uczenia się,
- obsługi komputera w stopniu dobrym,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Co gwarantujemy?

- profesjonalne szkolenie wstępne, które przygotuje Cię do wykonywania swoich zadań,
- stawkę godzinową 14 zł brutto/h + system motywacyjny,
- merytoryczne wsparcie liderów na każdym etapie współpracy,
- dofinansowanie do kart sportowych,
- program poleceń pracowniczych (za każdą poleconą osobę możesz zyskać do 1200 zł/brutto).

APLIKACJE PROSIMY KIEROWAĆ Z DOPISKIEM W TYTULE WIADOMOŚCI: TSA24-FYR