WAŻNE! SPECJALISTA DS. PRZEDŁUŻANIA UMÓW STAŁYM KLIENTOM

Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt Izabela
605735492
Visit Website
PLN 0.00
Więcej informacji

Wiemy, co jest ważne: pewna praca i stałe wynagrodzenie. Dołącz do nas i znajdź harmonię pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - gwarantujemy pakiet profesjonalnych szkoleń wdrażających do stanowiska.

W związku z naszym rozwojem poszukujemy Specjalisty ds. Obsługi Klienta znanej telewizji cyfrowej.

Miejsce pracy: STALOWA WOLA

Opis stanowiska:
• Profesjonalna oraz przyjazna obsługa klientów w zakresie połączeń wychodzących;
• Udzielanie informacji na zapytania klientów;
• Prezentowanie aktualnej oferty i dosprzedaż usług.

Wymagania:
• Swoboda wypowiedzi;
• Wysoka kultura osobista;
• Znajomość obsługi komputera;
• Pozytywne nastawienie.

W zamian oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji;
• Cykl profesjonalnych szkoleń przygotowujących do pracy;
• Wsparcie merytoryczne na całym etapie współpracy;
• Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie;
• Możliwość skorzystania z benefitów;
• Elastyczne godziny pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

APLIKACJE PROSIMY KIEROWAĆ Z DOPISKIEM W TYTULE WIADOMOŚCI: tsa24-N