Praca przy ścince piwonii.

Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt Beetsma
797821257
PLN 0.00
Więcej informacji

Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz logistyki.

Praca przy ścince piwonii
Wyjazdy 16 maja 2019 roku.

Zadania:
- ścinanie kwiatów piwonii w polu

Wymagania:
- dobry stan zdrowia
- gotowość do wyjazdu początkiem maja
- projekt na około 3 tygodnie po z zakończeniu prac przy piwoniach zostaną zaproponowane kolejne projekty dla chętnych osób
- chęć i motywacja do pracy fizycznej
Praca jest zawsze na zewnątrz, nawet w deszczu obowiązkowe kalosze i płaszcz przeciw deszczowy .

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie
- pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
- opiekę koordynatorów
- ubezpieczenie zdrowotne
- dojazd do miejsca pracy

Zapraszamy do kontaktu
Beetsma oddział Jasło ul. Asnyka 5
tel: 797821257
biuro.jaslo@beetsma.pl