PRACA OD ZARAZ! Ekspert ds. obsługi Klienta

Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt Dział Rekrutacji
158150212
PLN 0.00
Więcej informacji

W związku z rozwojem naszego stałego projektu poszukujemy osób na stanowisko:
Ekspert ds. obsługi Klienta (branża bankowa)

Nie musisz znać się na bankowości. Interesujesz nas Ty, Twoje kompetencje a nie tylko doświadczenie, które posiadasz.

Szukamy pełnych energii, ciekawych świata ludzi, którzy dzięki swoim talentom i ambicjom staną się częścią naszego zespołu. Niepowtarzalny klimat, wsparcie całego zespołu oraz stabilność zatrudnienia to obok dobrych zarobków i elastycznego grafiku tylko niektóre z profitów płynących z pracy w naszej firmie.

Zakres obowiązków:
• Kontakt z Klientami realizowany przez infolinię wychodzącą;
• Prezentacja aktualnej oferty;
• Weryfikacja źródła dochodów;
• Wypełnienie wniosku o pożyczkę bądź konsolidację dla Klienta.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie;
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + realny do uzyskania system prowizyjny;
• Cenimy czas spędzany z bliskimi, dlatego nie pracujemy w niedziele i święta;
• Konkursy motywacyjne, dofinansowanie do karty Multisport itp.;
• Szkolenie wdrażające dla kandydatów przekazujące bezcenną wiedzę;
• Wsparcie na każdym etapie;
• Indywidualnie ustalana dyspozycyjność (grafik pracy).

W zamian od naszych współpracowników oczekujemy:
• Komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej;
• Zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań;
• Kreatywnego podejścia do budowania relacji z Klientami;
• Umiejętności obsługi komputera.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Wysyłając aplikację zapewniasz sobie zaproszenie na pyszną kawę, przy której omówimy szczegóły współpracy.
Do zobaczenia przy filiżance rekrutacyjnej!

APLIKACJE PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES praca.stalowa@armatis-lc.com Z DOPISKIEM "EKSPERT"