Praca w Customer Service - NOWY PROJEKT!


Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt Dział Rekrutacji
158150212
Visit Website
PLN 2,520.00
Więcej informacji

KOGO SZUKAMY?
Poszukujemy ambitnych kandydatów, którzy chcą rozwijać się w naszym dziale Customer Service. Tworzymy wyjątkowy zespół, złożony z osób o różnych doświadczeniach i osobowościach, ale wspólnym celu: jak najlepszej obsłudze Klienta.

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:
·umiejętności komunikacyjnych;
·umiejętności pracy z komputerem;
·determinacji w dążeniu do celu;
·chęci zdobywania nowych umiejętności.

KIM JESTEŚMY?
Kto nie miał wcześniej do czynienia z naszą branżą – mógł o Nas nie słyszeć. Jesteśmy dumni z naszego liczącego ponad 30 lat doświadczenia oraz międzynarodowej renomy. Jesteśmy firmą outsourcingową zajmującą się realizacją działań w zakresie obsługi Klienta. Realizujemy projekty poprzez komunikację telefoniczną, mailową i chaty.

CO OFERUJEMY?
Będziesz pracować w niezwykle zgranym zespole. Kiedy tylko przekroczysz próg naszych drzwi, od razu sam się o tym przekonasz na własnej skórze. Gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o dwuskładnikowy system wynagrodzenia (podstawa + system premiowy), lecz także możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Praca w Customer Service wiąże się także z równowagą między życiem prywatnym i zawodowym, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszego zespołu. Obdarzamy go zaufaniem i dajemy mu możliwość wyboru elastycznego modelu i godzin pracy zgodnego z indywidualnymi potrzebami.

NA CZYM POLEGA TA PRACA?
Twoim zadaniem będzie kontakt realizowany przez infolinie ze stałymi, wieloletnimi Klientami. Jako specjaliści proponujemy Klientom najlepsze rozwiązania, promujemy opcje dodatkowe i budujemy relacje o przyjacielskim charakterze.

@: praca.stalowa@armatis-lc.com