KIEROWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Informacje kontaktowe
Kontakt Kamil
PLN 0.00
Więcej informacji

Obecnie poszukujemy:
Kierownika Działu Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Opis stanowiska:
• Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń na podległym obszarze
• Prowadzenie projektów inwestycyjno - remontowych
• Nadzór nad terminową realizacją planów przeglądów, konserwacji, napraw maszyn, urządzeń oraz instalacji
• Współpraca i koordynowanie prac z firmami zewnętrznymi
• Zarządzanie i rozwijanie bezpośrednio podległego zespołu

Warunki zatrudnienia:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
• Odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
• Niezbędne narzędzia do pracy

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje
• 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
• Dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego min. B1/B2
• Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów oraz dobrej organizacji pracy
• Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, mechaniki, automatyki
• Uprawnienia SEP (1kw)

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres: kierownik-dzialu.fdeq.qiya@tbapply.pl