Sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym na dużej działce OKAZJA!


Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt Tomek
505483500
PLN 220,000.00
Więcej informacji

Sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym na dużej działce

Dzień dobry, przedmiotem sprzedaży jest dom w stanie surowym zamkniętym, o wymiarach 10,5x15m. Wybudowany on jest zgodnie z projektem opartym na półpiętrach i tak: na poziomie 0 znajdziemy garaż oraz trzy małe pomieszczenia (łazienka, kotłownia, pomieszczenie na węgiel). Na pierwszym półpiętrze znajduje się duży pokój – ponad 15 metrów kwadratowych oraz drugi mniejszy pokój. Istnieje możliwość zaadaptowania ich na np. otwarty salon połączony z aneksem kuchennym, bądź też na oddzielną kuchnię i oddzielny salon. Kolejne półpiętro to 3 następne pokoje oraz dodatkowe pomieszczenie przeznaczone na łazienkę. Na poddaszu istnieje możliwość wydzielenia co najmniej dwóch dodatkowych pokoi, gdyby istniała taka potrzeba. Rozwiązanie z półpiętrami jest bardzo praktyczne i wygodne, gdyż właściwie na przestrzeni 4-5 schodów mamy do dyspozycji dwa piętra. Dom przykryty jest blachą ocynkowaną, która obecnie znajduje się w bardzo dobrym stanie. Konstrukcja dachu jest bardzo solidna i stanowi połączenie drewna oraz metalowych elementów kotwiczących. W całym domu rozprowadzona jest instalacja elektryczna. Do działki doprowadzone są również media: woda, gaz i prąd.

Dwa pozostałe budynki gospodarcze znajdujące się na działce mają wymiary odpowiednio: 16x10 i 16x8 metrów. Oba są w doskonałej kondycji – i w pełni mogą zostać zaadaptowane pod względem potrzeb przyszłego właściciela.

Działka na której znajdują się budynki ma kształt prostokąta o wymiarach 47x85m i ma powierzchnię nieco ponad 40 arów. Dojazd do działki odbywa się mało uczęszczaną drogą asfaltową, a wzdłuż dłuższego jej boku przebiega polna dróżka. Działka ma jedynie jednego sąsiada, niekwestionowaną jej zaletą jes