Adwokat kościelny Sandomierz, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Ostrowiec Świętokrzyski


Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt Dawid Niemczycki
885367037
Visit Website
PLN 0.00
Więcej informacji

Usługi prawne Kancelarii Kanonicznej Dawid Niemczycki z biurem w Sandomierzu, Tarnobrzegu, Stalowej Woli i Ostrowcu Świętokrzyskim obejmują profesjonalną pomoc prawną przy procesie o – mylnie określany – „rozwód kościelny”. Zajmuje się tym wykwalifikowany adwokat kościelny posiadający wszelkie uprawnienia do występowania w procesie o stwierdzenie nieważności małżeństwa, a w szczególności dysponujący zatwierdzeniem władzy kościelnej przy Sandomierskim Sądzie Biskupim.

Naszą specjalnością jest nie tylko doradztwo prawne w procesie o tzw. “unieważnienie małżeństwa“, ale także reprezentowanie stron jako pełnomocnik i adwokat kościelny w sprawach o tzw. „unieważnienie ślubu kościelnego” przed sądami kościelnymi oraz biskupimi. Celem podejmowanych przez nas działań jest przede wszystkim rzetelna obrona i ochrona interesów Klienta, zwłaszcza gdy sprawa ma być rozpatrywana przez Sąd Biskupi w Sandomierzu.

Działamy na obszarze całej Polski, w tym na terenie diecezji sandomierskiej. Wśród głównych miast tej diecezji, w których prawnik kanoniczny pomaga osobom starającym się o niepoprawnie określany “rozwód kościelny” znajduje nie tylko Sandomierz, lecz także Ostrowiec Świętokrzyski, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Staszów, Nisko, Nowa Dęba i Janów Lubelski. Co więcej, jej obszar obejmuje także mniejsze miasta i miejscowości, jak: Połaniec, Opatów, Koprzywnica, Baranów Sandomierski, Łoniów oraz Sulisławice. W nich również prawnik kanonista świadczy pomoc.