Zależy nam, aby Wasi mieszkańcy dowiedzieli się o naszej akcji i mieli szansę wziąć w niej udział.

Oczywiście udział w dyktandzie jest całkowicie bezpłatny!

Jak można dodatkowo uprzyjemnić sobie Dzień Kobiet? Na przykład wygrać kartę podarunkową o wartości kilkuset złotych na zakupy w sklepie kobiecej marki premium!

Taką propozycję przygotował z okazji święta kobiet serwis Dyktanda.pl. Konkurs charakteryzuje się także tym, że wymaga wykazania się wiedzą. Będą to bowiem (jak wskazuje nazwa portalu) zmagania ortograficzne, i to nie byle jakie! Treść dyktanda specjalnie na tę okazję przygotowała Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego .

Dyktando będzie można rozwiązać online w Dzień Kobiet, czyli 8 marca 2021 r. w godzinach 19:00-20:00.

Warto spróbować swoich sił, ponieważ na każdą z uczestniczek czeka nagroda gwarantowana: kod rabatowy -20% na całą ofertę Relaksacyjne.pl!

Wracając do głównych nagród – do zdobycia jest 6 kart podarunkowych, o wartości od 50 do aż 500 zł , oczywiście do wykorzystania na zakupu w sklepie online Relaksacyjne.pl. Oferuje on szeroki wybór produktów premium dla kobiet: zaczynając od jedwabnych i lnianych gumek do włosów, poprzez relaksujące opaski na oczy, kończąc na naturalnych termoforach. Wszystkie wykonane są w 100% z naturalnych produktów, a do tego szyte są w naszym kraju, zgodnie z ideą zero waste, z ogromną starannością.

Szczegóły konkursu oraz link do zapisu na Dyktando na Dzień Kobiet znajduje się na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Trzymamy kciuki!