W powiecie

Pomóż ratować Kacperka. Wielki koncert 12 czerwca

Pomóż ratować Kacperka. Wielki koncert 12 czerwca

Kacperek Drozd z Wrzaw ma tylko pięć miesięcy i schorzenia wymagające kosztownej operacji. By jego życie było lepsze, wiele osób połączy siły przy organizacji koncertu charytatywnego. Imprezę poprowadzi znany stylista gwiazd, choreograf Jarosław Szado.

Rodzice Kacperka, mieszkańcy gminy Gorzyce, chcą wykorzystać wszystkie szanse na to, by ich synek mógł stanąć na własnych nogach. – Tak naprawdę nie wiemy, czy to możliwe, bo lekarze mówią, że to przypadek trudny i skomplikowany – mówi mama chłopczyka Magdalena Drozd. (na zdjęciu)

DSC_0539

Kacperek, czego nie widać patrząc na jego roześmianą buzię, urodził się bardzo chory, z zespołem wad m.in brakiem kości krzyżowej, tłuszczakiem okolicy krzyżowej uciskającym na nerwy, jamistością rdzenia kręgowego, ektopią lewej nerki, nóżkami końsko-szpotawymi a przez brak odbytu ma wykonaną stomię. Jednak jest nadzieja, której rodzice kurczowo się trzymają. Operacja, jaką przeprowadzą lekarze w Barcelonie kosztuje 85 tysięcy euro. Rodzina i przyjaciele postanowili zdobyć te pieniądze organizując koncert charytatywny w Tarnobrzegu nad Wisłą.

1

Jarosław Szado: To musi się udać

Już wiadomo, że koncert poprowadzi Jarosław Szado. Znany telewidzom reżyser pokazów mody, stylista gwiazd show biznesu pojawił się w sobotę w Tarnobrzegu na konferencji prasowej dotyczącej szczegółów wydarzenia. Opowiedział, że Tarnobrzeg darzy dużym sentymentem. – Już na samą nazwę wracają wspomnienia z dzieciństwa. Tu mieszkała moja babcia – mówi Szado. Ujęła go nie tylko historia Kacperka, ale życzliwość prezydenta i urzędników dla charytatywnych akcji.
– Nie pomagamy po raz pierwszy, wsparliśmy wcześniej koncert dla mamy Natalii. Jak tylko dowiedzieliśmy się, że możemy pomóc Kacprowi zaoferowaliśmy wsparcie. 12 czerwca zapraszamy mieszkańców Tarnobrzega, gminy Gorzyce i wszystkich miejscowości powiatu tarnobrzeskiego, by przybywali na tereny zielone nad Wisłą, gdzie szykujemy same atrakcje – mówi Grzegorz Kiełb.

kacperek1

Disco, auta, motocykle, pokazy

W czerwcową niedzielę, od godziny 12 na plenerowej scenie będzie królować przede wszystkim disco, a więc muzyka dla wszystkich. Zagrają między innymi: Sławomir, Letni Chamski Podryw, CamaSutra, Rompey, Shantel, Champion, Karczmarze, Renoma. Dużo będzie się działo nie tylko na scenie, ale także wokół niej. Będzie wystawa luksusowych aut osobowych, takich marek jak Ferrari czy Porsche. Na zlot zjadą motocykliści, będą pokazy rycerskie, występy samurajów i licytacje.

Wciąż mile widziani są sponsorzy, którzy dołożą swoją cegiełkę na rzecz koncertu. Oto strona wydarzenia na facebooku, gdzie znajdziecie informacje w tej sprawie: https://www.facebook.com/events/1733500206891786/

Koncert charytatywny plakat

Wioletta Wojtkowiak

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Będzie modernizacja bieżni na stadionie

tsa24.com23 lipca 2021

Uważajcie na oszustów internetowych

tsa24.com23 lipca 2021

Jubileusz setnych urodzin mieszkańca Chrapanowa

tsa24.com23 lipca 2021

Dofinansowanie dla gminy na działalność klubów seniora

tsa24.com21 lipca 2021

Nowy mikrobus dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Zawichoście

tsa24.com20 lipca 2021

Żłobek “Wesołe Maluszki” w Samborcu

tsa24.com16 lipca 2021

Uwaga! Miejscowość Łukawa – tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty !

tsa24.com8 lipca 2021

Klimontów – Kryształowe Berło dla Mirosława Baki

tsa24.com7 lipca 2021

“Profilaktyka 40 PLUS”- Masz 40 lat? Skorzystaj z darmowych badań

tsa24.com7 lipca 2021