Kronika Policyjna

Poszukiwania seniora zakończone sukcesem

Poszukiwania seniora zakończone sukcesem

Policjanci i strażacy brali udział w poszukiwaniach 87 – letniego mężczyzny. Mieszkaniec gminy Łoniów wyszedł z domu i kiedy długo nie powracał, zaniepokojona rodzina powiadomiła służby ratunkowe. Zapadający zmrok, problemy z pamięcią, dla schorowanego seniora stanowiły duże zagrożenie. Na pomoc ruszyły wszystkie służby. Kilka minut po 23 mężczyzna został odnaleziony i przekazany pod opiekę rodziny. Kolejne poszukiwania zakończyły się sukcesem.

Wieczorem 29 lipca sandomierscy mundurowi odebrali  zgłoszenie o zaginięciu 87 – letniego mężczyzny. Mieszkaniec gminy Łoniów po godzinie osiemnastej wyszedł na spacer w okolicy swojego domu. Ponieważ senior długo nie wracał do domu, rodzina we własnym zakresie rozpoczęła poszukiwania. Kiedy nie przyniosło to zamierzonego efektu, o zaistniałym zdarzeniu domownicy poinformowali służby ratunkowe. Sytuacja była poważna, bo mężczyzna cierpiał zaniki pamięci. Jako pierwsi na pomoc ruszyli policjanci z Komisariatu Policji w Koprzywnicy. Ze względu na zapadającą noc i potrzebę zwiększenia zakresu poszukiwań do działań włączyli się strażacy PSP oraz OSP. Przeszukano okoliczne pola, łąki, pustostany, budynki gospodarcze, przystanki komunikacji publicznej. Nikt nie wiedział co się dzieje z zaginionym.

Po kilku godzinach prowadzone poszukiwania przyniosły oczekiwany efekt. Mężczyzna został odnaleziony kilka minut po godzinie 23 przez policjantów Komisariatu Policji w Koprzywnicy. 87 – latek został przekazany pod opiekę rodziny. Kolejne poszukiwania zakończyły się sukcesem.

 

Źródło KPP Sandomierz

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Uważajcie na oszustów internetowych

tsa24.com23 lipca 2021

Święto sandomierskich policjantów

tsa24.com23 lipca 2021

Uwaga! Miejscowość Łukawa – tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty !

tsa24.com8 lipca 2021

Zderzenie dwóch ciężarówek

tsa24.com6 lipca 2021

Mówią, że dzwonią z banku? Uwaga to mogą być oszuści !

tsa24.com2 lipca 2021

Ponad 2 promile na alkomacie i ponad 100 km/h na prędkościomierzu

tsa24.com1 lipca 2021

W gminie Dwikozy sandomierscy kryminalni znaleźli 4 kg narkotyków

tsa24.com30 czerwca 2021

Wszedł na zaplecze sklepu, ukradł zgrzewkę piw i szarpał ekspedientkę

tsa24.com23 czerwca 2021

Policja apeluje o ostrożność nad wodą

tsa24.com23 czerwca 2021