Kronika Policyjna

Poszukiwania seniora zakończone sukcesem

Poszukiwania seniora zakończone sukcesem

Policjanci i strażacy brali udział w poszukiwaniach 87 – letniego mężczyzny. Mieszkaniec gminy Łoniów wyszedł z domu i kiedy długo nie powracał, zaniepokojona rodzina powiadomiła służby ratunkowe. Zapadający zmrok, problemy z pamięcią, dla schorowanego seniora stanowiły duże zagrożenie. Na pomoc ruszyły wszystkie służby. Kilka minut po 23 mężczyzna został odnaleziony i przekazany pod opiekę rodziny. Kolejne poszukiwania zakończyły się sukcesem.

Wieczorem 29 lipca sandomierscy mundurowi odebrali  zgłoszenie o zaginięciu 87 – letniego mężczyzny. Mieszkaniec gminy Łoniów po godzinie osiemnastej wyszedł na spacer w okolicy swojego domu. Ponieważ senior długo nie wracał do domu, rodzina we własnym zakresie rozpoczęła poszukiwania. Kiedy nie przyniosło to zamierzonego efektu, o zaistniałym zdarzeniu domownicy poinformowali służby ratunkowe. Sytuacja była poważna, bo mężczyzna cierpiał zaniki pamięci. Jako pierwsi na pomoc ruszyli policjanci z Komisariatu Policji w Koprzywnicy. Ze względu na zapadającą noc i potrzebę zwiększenia zakresu poszukiwań do działań włączyli się strażacy PSP oraz OSP. Przeszukano okoliczne pola, łąki, pustostany, budynki gospodarcze, przystanki komunikacji publicznej. Nikt nie wiedział co się dzieje z zaginionym.

Po kilku godzinach prowadzone poszukiwania przyniosły oczekiwany efekt. Mężczyzna został odnaleziony kilka minut po godzinie 23 przez policjantów Komisariatu Policji w Koprzywnicy. 87 – latek został przekazany pod opiekę rodziny. Kolejne poszukiwania zakończyły się sukcesem.

 

Źródło KPP Sandomierz

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Bezpieczeństwo podczas nadchodzącego weekendu

tsa24.com29 października 2021

Szarpanie za mundur i obelgi nie pomogły

tsa24.com29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zmiana organizacji ruchu

tsa24.com29 października 2021

Z wizytą u najmłodszych

tsa24.com22 października 2021

Złodzieje pracują też na cmentarzu. Zachowaj czujność !

tsa24.com19 października 2021

Za kierownicą z promilami

tsa24.com18 października 2021

Oszukana 28-latka, straciła sporo pieniędzy

tsa24.com8 października 2021

Przedszkolaki z wizytą w Komendzie Policji w Sandomierzu

tsa24.com8 października 2021

Odzyskali skradzioną ciężarówkę

tsa24.com27 września 2021